Keystone logo
Institute of Technology Sligo

Institute of Technology Sligo

Institute of Technology Sligo

Úvod

RTH

Vzhledem k tomu, že byl poprvé otevřen v září 1970, IT Sligo byl jedním z Irsko‚S vedoucím institucím třetí úrovně. Studenti jsou v jádru toho, co děláme. To je doma k 6,000 studentům v celé na plný úvazek, na částečný úvazek a učňovských programů institutu. Z nich 2000 studují online.

5ey7j

Na IT SligoBudete poznat své lektory, stejně jako své spolužáky. Zde budou tvořit síť přátelství, které vydrží po celý život.

IT Sligo Je to místo, které vám pomohou uspět ve světě práce s umístěním průmyslu. Díky úzké kontakty a spolupráce při výzkumu s předními firmami a významnými zaměstnavateli, můžeme nabídnout širokou škálu možností.

IT Sligo Je také krajně ambiciózní třetí úrovni institucí. Usilovat o re-označení jako Technological University, je 60 milionů € investice do areálu zařízení v posledním desetiletí vytvořil ohromující 21. století vzdělávací prostředí.

Neexistuje žádný stát na místě. Napříč ústavu tří škol učení v obchodních a společenských věd; Inženýrský design; a Science, IT Sligo se neustále rozvíjí a rozšiřuje svoji kurzy a vybavení s cílem poskytnout celkový balíček, který odpovídá potřebám studenta dnes - a zítra.

E57j

Šest Důvod zvolit IT Sligo

  1. Relevance a rozmanitost našich kurzů - Úzce spolupracovat s průmyslem na míru naše kurzy tak, že když jste absolvent, budete mít kvalifikaci, která zaměstnavatelům rozpoznat a chcete.
  2. Naši učitelé - současní studenti důsledně zdůrazňují kvalitu výuky a přednášejících pracovníků jako jeden z nejsilnějších IT Sligo.
  3. Je to osobní - Malé počet žáků ve třídě znamenalo studenti využít individuální pozornost a podporu od našich specializovaných pracovníků.
  4. Pohodě Campus - Naše jediná moderní 72-akr ‚University-cítit‘ kampus se neustále vyvíjí tak, aby odrážely potřeby žáka 21. století. Všechno je v docházkové vzdálenosti - včetně centra města Sligo
  5. World Class Ambice - Kromě toho, že Irsko je uznávána No 1 destinace pro digitální (online) vzdělávání, IT Sligo produkovala mezinárodně uznávaný výzkum průkopnický ve vědě a archeologii v průběhu posledních 12 měsíců.
  6. Domov z domova - Jako místo k životu, Sligo se může pochlubit jedním z nejdostupnějších, atraktivní a zářivý životní styl volby. Zde existuje velké množství vysoce kvalitní ubytování pro studenty.
g

Místa

  • Sligo

    Ash Lane, F91 YW50, Sligo

Otázky