Keystone logo
© TESS
INSEAD

INSEAD

INSEAD

Úvod

Spojujeme lidi, kultury a nápady, abychom vytvořili odpovědné vůdce, kteří mění obchod a společnost.

INSEAD je světovým lídrem v oblasti podnikového vzdělávání a výzkumu po šest desetiletí. V roce 1959 jsme ve Fontainebleau ve Francii spustili první jednoletý MBA na světě. V roce 2000 jsme v Singapuru otevřeli Asijský kampus a stali jsme se první obchodní školou s kampusy na dvou kontinentech. Náš kampus na Středním východě v Abú Dhabí byl otevřen v roce 2010 s důrazem na inovace. San Francisco Hub v Severní Americe je náš nejnovější podnik, prostor pro navazování spojení a stavění na 60 letech excelence.

 • 167 renomovaných členů fakulty ze 42 zemí
 • 1 300 studentů ročně v oboru MBA, EMBA, specializovaný magisterský titul a Ph.D. programy
 • 11 000 vedoucích pracovníků ročně navštěvuje programy INSEAD Executive Education
 • 60 000 absolventů v globální síti zahrnující 175 zemí

Naše mise

INSEAD spojuje lidi, kultury a nápady s cílem rozvíjet odpovědné vůdce, kteří mění obchod a společnost.

Obchodní škola pro svět

Jako jedna z předních a největších univerzitních obchodních škol na světě nabízí INSEAD účastníkům skutečně globální vzdělávací zážitek. S pobočkami v Evropě (Francie), Asii (Singapur), na Středním východě (Abú Dhabí) a Severní Americe (San Francisco) a spojenectví s nejlepšími institucemi, podnikovým vzděláváním INSEAD a výzkumem přesahuje zeměkouli. Našich 165 renomovaných členů fakulty ze 41 zemí inspiruje více než 1300 studentů v našem titulu a Ph.D. programy. Kromě toho se každoročně účastní výkonných vzdělávacích programů INSEAD více než 11 000 vedoucích pracovníků.

Naše zakladatelské hodnoty

Rozmanitost jako zdroj učení a obohacení

Nemáme žádnou dominantní kulturu nebo převládající dogma; jsme otevřeni a respektujeme jiné názory; učíme se prostřednictvím výměny nápadů a zkušeností.

Nezávislost jako princip správy

Věříme v intelektuální svobodu a jsme autonomní v našem finančním, institucionálním a akademickém plánování a procesu rozhodování.

Přísnost a význam ve výuce a výzkumu

Podporujeme rozmanitost výzkumných a vyučovacích metod bez převládající jediné myšlenkové školy nebo metodologie; na čem záleží, je přísnost a dopad na řízení jako akademická disciplína, na obchodní praxi a ve třídě.

Blízkost k mezinárodní obchodní komunitě

Spolupracujeme s mezinárodní obchodní komunitou s cílem prozkoumat a šířit manažerské znalosti; věříme v roli podnikání jako síly ke zlepšení života lidí.

Podnikatelský duch

Jsme ochotni experimentovat a inovovat; jsme připraveni riskovat a řídit výsledky našich jednání.

Zakládající hodnoty

Rozmanitost

Využití rozmanitosti k oživení inovací a kreativity

Blízkost k podnikání

Posílení vůdců po celém světě k lepšímu zítřku

Podnikatelský duch

Odvážný, inovativní a připraven riskovat

Přísnost a relevance

Efektivní výuka a přísný výzkum, který řeší největší světové výzvy

Nezávislost

Agilní, odvážná a reagující na globální změny

128266_AsiaCampus.png

Aliance

INSEAD -Wartartská aliance

Spojenectví mezi Wharton School a INSEAD , které bylo založeno v roce 2001, kombinuje zdroje a odborné znalosti dvou světových lídrů v oblasti manažerského vzdělávání ve prospěch našich MBA, EMBA a Ph.D. studenti a účastníci výkonného vzdělávání.

Aliance také podporuje výměnu fakult, výzkum a vývoj a aktivity absolventů. Prostřednictvím INSEAD -Wartartonského centra pro globální výzkum a vzdělávání vytváří fakulta obou škol silnou spolupráci v oblasti výzkumu a vývoje globálních programů a učebních osnov.

Partnerství s univerzitou Tsinghua

Škola ekonomie a managementu (SEM) na prestižní univerzitě Tsinghua, která byla široce považována za jednu z nejlepších obchodních škol v Číně, spolupracovala s INSEAD na vytvoření výkonné MBA Tsinghua INSEAD .

Tsinghua jedinečná odbornost, kulturní dědictví a místo v čínské společnosti doplňují rozsáhlé odborné znalosti INSEAD v oblasti mezinárodního řízení. Partnerství také zahrnuje výměny fakult, spolupráci ve výzkumu a společné programy v oblasti výkonného vzdělávání.

INSEAD -Sorbonne Université Partnership

INSEAD je hrdým na to, že je zakládajícím členem Sorbonne Université, výzkumné a vysokoškolské instituce, která se snaží vytvořit špičkovou univerzitu.

Certifikační program pro obchodní nadace od INSEAD je určen studentům, kteří hledají konkrétní školení v oblasti řízení podniku za účelem doplnění úrovně LLM nebo Master.

Campuses

INSEAD Europe Campus

Areál INSEAD Europe se nachází na okraji lesa Fontainebleau a jen pár kroků od centra města. Leží v dosahu všech hlavních letišť a železničních systémů spojujících Paříž se zbytkem světa.

INSEAD Asia Campus

INSEAD Asia Campus se nachází na rohu Ayer Rajah Avenue a North Buona Vista Road ve čtvrti Knowledge Hub v Singapuru. Výhodná poloha školy je 15 minut od finanční čtvrti a 30 minut od letiště Changi.

INSEAD Areál na Středním východě

V roce 2007 INSEAD z více než 50 let zkušeností na špičce podnikatelského vzdělávání a výzkumu v Evropě a Asii, posílil svou přítomnost na Blízkém východě pomocí kampusu v Abú Dhabí. INSEAD se zavazuje rozvíjet obchodní vzdělávání a přinášet do regionu pokročilé manažerské nápady a celosvětové obchodní praktiky. Současný kampus v Abú Dhabí byl slavnostně otevřen v červnu 2010 pod záštitou Jeho Výsosti šejka Mohammeda bin Zayeda Al Nahyana, korunního prince Abu Dhabi a zástupce nejvyššího velitele ozbrojených sil SAE.

INSEAD San Francisco hub

INSEAD jako jedna z předních a největších světových obchodních univerzit spojuje lidi, kultury a nápady s cílem rozvíjet odpovědné vůdce, kteří mění obchod a společnost. Náš výzkum, výuka a partnerství odrážejí tuto globální perspektivu a kulturní rozmanitost.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

 • Fontainebleau

  INSEAD Boulevard de Constance 77305, 77300, Fontainebleau

 • Singapore

  INSEAD 1 Ayer Rajah Avenue 138676, , Singapore

  • Abu Dhabi

   INSEAD Al Khatem Tower, 29th and 30th floor ADGM Square, Al Maryah Island, , Abu Dhabi

   • San Francisco

    224 Townsend St, , San Francisco

    Otázky