Keystone logo
© Carrianna Field
INSA Business, Marketing & Communication School

INSA Business, Marketing & Communication School

INSA Business, Marketing & Communication School

Úvod

INSA Business, Marketing & Communication Škola je soukromá Business School s více než 30 let zkušeností v oblasti vzdělávání, která má

Výcviku profesionálů PROFESSIONALS

Nabízíme širokou škálu vzdělávacích programů up-to-date v různých oblastech společnosti, a to vždy reagovat na potřeby trhu, školení odborníků, kteří jsou schopni úspěšně vstoupit díky trhu práce, aby znalosti, dovednosti a postoje my zprostředkovat, a konstrukce praktického a realistického tréninkového plánu, učil profesionálové.

To vše navíc doprovázeny dalšími službami a osobní pozornost, kterou si zaslouží.

INSA byla vytvořena v roce 1984 v reakci na naléhavou potřebu firem pro začlenění vysoce kvalifikované lidi; lidé s reálnou a praktickou vizi pracovního trhu.

Od začátku, INSA rozhodla pro specializaci v oblasti řízení asistent a komunikace (public relations a marketing). Dobrá práce našich učitelů, flexibilita přizpůsobit naše osnov po celou dobu a mít praktický metodika dělal to, že INSA má více než 13.000 absolventů z 40 různých národností.

Tržní, politické, ekonomické a technologické změny požadovali, aby INSA ročně aktualizovat své programy, vytváření nových kurzů, stejně jako nabízí našim studentům možnost studovat výhradně v angličtině s významnou mezinárodní perspektivě.

Kromě toho, INSA Business, Marketing & Communication škola udržuje několik smluv o spolupráci s hlavními institucemi a národními a mezinárodními univerzitami.

Školní zařízení se nachází ve staré továrně kompletně zrekonstruován, ale zachová původní strukturu s moderním interiérem a vybavené prostorné a flexibilní učebnách ve třech patrech, které podporují učení a workshopy.

Nachází se v blízkosti Lesseps náměstí, v sousedství Gracia, umožňuje dobrou dostupnost městskou hromadnou dopravou (metro, FGC, bus, Bicing) a využít všech služeb nabízených ze sousedství restaurace, koleji, zábavní oblasti, knihovny atd ..

Pozornost našim studentům a řízení jakosti jsou hlavní osy INSA:

orientace na zákazníka. Každý student je jedinečný. Uznání povinnosti organizace a to jak s klienty a se zaměstnanci ve správních radách, dodavatelů a společnosti obecně. Účast a rozdělení odpovědností jednotlivců a družstev. Řídicí postupy. Neustálé zlepšování.

Cíl a metodika

Naším hlavním cílem je vyškolit odborníky, kteří jsou schopni začlenit na trh práce a pracoviště, které mají pevný základ praktických znalostí a dovedností úspěšně plnit své povinnosti od prvního dne, a navíc dát jim sociální, profesní a pracovat uznání.

Za tímto účelem je nezbytné konstantní kontakt s podniky a jejich potřebám a INSA dělat to přes Professional, kteří jsou naši učitelé a prostřednictvím služeb nabízených společností a prostřednictvím sítě absolventů.

Dosažení tohoto cíle by nebylo možné bez metodiky, která podporuje úspěch našich programů a je založen na:

Up-to-date, dynamický a individuálních vzdělávacích plánů Osobní pozornost studentů Vlastní monitorovací a hodnotící systém

Všechny Insa je kvalifikace odpovídají pracovní nabídky přicházející z profesního světa a na trhu práce, která vyžaduje stále novější odborné speciality, které jsou odlišné od tradičních.

Svět byznysu vyžaduje kvalifikované odborníky v oblasti podnikového managementu, marketingu, reklamy, public relations a výkonné asistenty, s rozsáhlými vzdělání, znalostí a dovedností ke zvládnutí nových technologií.

S našimi studií studenti získají sociální, personální a technické dovednosti, jakož i nástroje nezbytné pro úspěšnou integraci do pracovního trhu. Vlastní osnovy a metodika založená na osobním a velmi praktický přístup s případových studií, a nabízí možnost stáží ve firmách, naplnit náš hlavní cíl a studenta, na konci studií může být úspěšně zahrnuty v každém pracovišti.

Páteří Naše metodika

Naše vlastní, up-to-date a dynamické tréninkové plány Akademické programy jsou navrženy v realistickém a flexibilním způsobem, jak překonat nepružnost, které charakterizují dnes mnoho tréninkových plánů.

Plánuje tak, aby vyhovovaly současným potřebám profese, hledám oblasti znalostí a objekty, které vyvážit teoretickou s praktičností.

Individualizované pozornost pro studenty Škola udržuje informace o osobní situaci a pokroku každého studenta. Za tímto účelem se výuka probíhá v malých skupinách studentů, kteří mají ve svých kurzech, učitele, aby student splňuje v průběhu akademického roku a přijímá pokyny v obou vzdělávacích a odborných aspektů.

Pedagogická praxe: Profesionální učitelé K dosažení studentů zaměstnatelnosti, INSA zlepšuje praktickou stránku výuky. Proto INSA fakulty se skládá z aktivních podnikatelů a manažerů v reakci na velmi specifický profil, který bere v úvahu jejich vzdělání, pracovní zkušenosti a dovednosti trénink.

Student Přístup na trh práce Poskytnout studentům přístup na trh práce a usnadnění jejich přizpůsobení podnikatelského prostředí, INSA má tyto cíle ve svých programech:

Rozvíjení dovedností pro znalostní společnost Doména informačních technologií a komunikace Zajistily otevřené výukové prostředí Rozvoj podnikání a kreativní společnost

služby

INSA nabízí ještě další tréninkové programy, rozsah služeb, které umožňují studentům rozvíjet mimo samotných studií. Každý student je jedinečný a jsou zpracovávány tak. Také INSA nabízí služby pro firmy a profesionály, který dává skutečnou a praktickou perspektivu do všech našich programů.

Místa

  • Barcelona

    INSA - Business, Marketing and Communication School Carrer Torrent de l’Olla 208

  • Lucerne

    Lucerne, Švýcarsko

    Otázky