Keystone logo
INPAHU University Foundation (Fundación  Universitaria INPAHU (UNINPAHU))

INPAHU University Foundation (Fundación Universitaria INPAHU (UNINPAHU))

INPAHU University Foundation (Fundación  Universitaria INPAHU (UNINPAHU))

Úvod

Univerzitní nadaci pro lidský rozvoj - UNINPAHU vytvořil v roce 1974 významný psycholog Hernán Linares Ángel s cílem vyškolit podnikavé profesionály, kvalifikované a vědomé si odhodlání rozvíjet svůj projekt osobního života a produktivní a komerční rozvoj země.

Během těchto 46 let zkušeností UNINPAHU řídil pedagogické procesy založené na humanistickém pojetí vzdělávání, které zdůrazňuje a vyzdvihuje základní hodnoty sociálních vztahů a zajišťuje integrální formaci vynikajících lidských bytostí.

UNINPAHU vyniká dynamickou silou své akademické transformace, která jí umožnila vyvinout se ze vzdělávacího centra pro lidský rozvoj orientovaného na odbornou přípravu a povolání na univerzitní instituci, která splňuje kritéria a požadavky na kvalitu vyžadované kolumbijskými zákony. rozvíjet studijní programy v různých formách odborného vzdělávání a v různých oblastech a oborech znalostí. Stejně tak byly proslulé rostoucí investice do zařízení, technologické transformace a adekvátní údržba architektonického stylu.

Inovace, výzkum, technologie a produktivita jsou základem, na kterém jsou postaveny vzdělávací akce, které upevňují naši identitu. V rámci našeho vzdělávacího projektu představuje vysoce výkonná metoda - MAR odlišující rys, který je otiskem instituce, protože usiluje o neustálý rozvoj dovedností u všech členů vzdělávací komunity, posílení učení po celý život a spolu s ním , rozšířit možnosti osobního a profesního růstu.

Máme široké a diverzifikované portfolio 18 programů vysokoškolského vzdělávání s tituly na specializačních, univerzitních, technologických a technických úrovních, o nichž informují naši absolventi, kteří zaujímají přední pozice v hotelnictví a cestovním ruchu, v mediálním sociálním a žurnalistika, oblast, kde jsou široce uznáváni a kde rovněž získali řadu cen a ocenění na národní i mezinárodní úrovni.

Místa

 • Bogotá

  Diagonal 40a,45-58, 111311, Bogotá

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky