Keystone logo
Informa Connect

Informa Connect

Informa Connect

Úvod

Kdo jsme

114014_casual-college-connection-1438081.jpg

Posilování jednotlivců a podniků

Narodili jsme se z bohaté historie společnosti Informa v oblasti zlepšování znalostí jednotlivců a podniků. Naše vzdělávací řešení vybavují profesionály schopnostmi a sítí, které potřebují k pokroku a výkonu.

Znalost zasvěcených osob

Naše znalosti zasvěcených osob jsou založeny na našem dědictví, naší síti a našich zkušenostech. Za více než 40 let jsme vybudovali špičkové vzdělávací značky včetně Lloyd's Maritime Academy a Mezinárodní fakulty financí (IFF), napojili jsme se na globální síť jedinečných zdrojů a sítí jako jsou Informa Global Markets, Pharma Intelligence, Routledge a Taylor & Francis .

Učení, konference a vytváření sítí

Naše podnikání je součástí Informa Connect , portfolia vzdělávacích, konferenčních a síťových značek soustředěných kolem velkých profesních komunit v klíčových průmyslových odvětvích, včetně Finance, Life Sciences a Telecoms, Media & Technology (TMT). To nám umožňuje budovat vzdělávací cesty, na kterých záleží a ovlivnit jednotlivce a podniky po celém světě. Jsme hrdí na to, že můžeme spolupracovat s některými z nejlepších podniků, univerzit a více než 10 000 profesionálů po celém světě.

Náš přístup

114012_1-kl-1.png

.

114013_2-kl-1.png

Místa

  • London

    London, Spojené království

Otázky