Keystone logo
INESDI Business School

INESDI Business School

INESDI Business School

Úvod

Představujeme se

 • Chcete recyklovat, rozšířit nebo doplnit své znalosti?
 • Chcete propagovat ve své společnosti?
 • Chcete začít novou cestu nebo přeorientovat svou profesionální kariéru?
 • Chcete trénovat dovednosti, které jsou na trhu práce nejžádanější?

Inesdi nabízí profesionálům a společnostem nejúplnější a nejaktuálnější školení, aby se stali součástí sektoru s nejpropracovanějším momentem, jsme první obchodní školou specializovanou na digitální inovace.

Inesdiho pedagogický model podporuje inovativní obsah pro řízení podniku a pomáhá zlepšovat osobní dovednosti a zaměstnatelnost studentů. Náš akademický model je založen na získávání znalostí, rozvoji dovedností a podpoře osobních dovedností.

závazek

Inesdi lidský tým má společný cíl: profesní a osobní rozvoj svých studentů. Z Inesdi jsme se rozhodnout pro vysoce kvalitní vzdělávání a inovace ve všech našich postgraduálního vzdělávání. Naším úkolem je vyškolit odborníky a podnikatele, aby byli konkurenceschopní v digitálním věku, což usnadňuje jejich ponoření do kultury 2.0.

specializovaná školení

Inesdi je lídrem v oblasti specializovaných digitální ekonomiky aplikovat na různé oblasti školení obchodních organizací. Společnosti potřebují profesní profily v souladu s novými trendy na trhu, naše výukové programy jsou speciálně navrženy tak, aby se ihned v běžných pracovních podmínkách.

poslání

Školíme lidi v nových digitálních disciplínách, abychom podpořili ponoření profesionálů do digitální ekonomiky. Naší výzvou je vytváření konkurenčních profilů v globálních pracovních prostředích zlepšováním digitálních znalostí, dovedností a schopností . Inesdi nabízí strategickou a praktickou vizi sladěnou se skutečnými potřebami dnešních společností.

Na Inesdi Digital Business School upřednostňujeme iniciativu učitelů a studentů a vytváříme prostředí, ve kterém jsou návrhy a nápady vítány.

Inesdiho hodnoty

Inesdi podporuje úctu ke kolegům a schopnost sdílet projekty s vizí odpovědnosti a závazku. Z učeben jsou naši studenti oceňováni, respektováni a motivováni. Inesdi se zavázala k etickému chování a transparentnosti.

 • Závazek: S osobním a profesionálním rozvojem studentů. Veškeré své úsilí směřujeme k vytvoření nabídky školení, která díky svému inovativnímu obsahu a pedagogické metodice podporuje plný osobní a profesionální rozvoj a zlepšuje sociální a produktivní struktury
 • Akademická excelence: Vyvíjíme vysoce inovativní a použitelný obsah školení . Metodika Inesdi je založena na zapojení a motivování studentů, aby poznali a interpretovali konkrétní a skutečné obchodní akce a na jejich základě vyvinuli přístup k teoretickým základům.
 • Respekt: Areál by měl být prostředím, ve kterém si učitelé a studenti navzájem váží a respektují se. Cílem je společně rozvíjet znalosti a návyky potřebné k individuálnímu i celosvětovému zlepšování.
 • Inovace: Rozvíjíme otevřený přístup k inovacím a flexibilitě. Podporujeme zájem studentů o neustálé zlepšování, a to jak jednotlivě, tak pro organizace, pro které poskytují své služby.
 • Transparentnost: Zavázali jsme se k etickému chování a transparentnosti.

Akademická metodologie

Inesdi vám nabízí nejúplnější a nejaktuálnější školení , neustále kontrolujeme naše vzdělávací programy, abychom je přizpůsobili nejnovějším trendům na trhu a nejinovativnějším technikám. Jsme první obchodní školou specializovanou na digitální inovace a odkazem na specializované školení v digitální ekonomice aplikovaným na různé oblasti obchodních organizací.

Inesdiho metodika

Naše metodologie „ Learning by Doing“ pracuje na získávání znalostí prostřednictvím rozvoje nových digitálních dovedností a podpory osobního talentu. Výukové programy Inesdi jsou zaměřeny na zapojení a motivaci studenta z obchodní praxe a teoretické indukce, tj. Z praxe do teorie, od znalosti skutečných případů až po dedukci teoretických základů, které je podporují.

Při rozvoji svého vzdělávání naši studenti aplikují znalosti získané v závěrečném projektu, který vystaví a obhájí před soudem. Cílem je vyškolit nové profesionály, aby na konci svého výcviku mohli úspěšně a okamžitě převzít a hrát nové role spojené s digitálním světem. Poskytujeme studentům všechny potřebné nástroje k využívání a optimalizaci jejich zdrojů a talentu.

Inesdi pro každého studenta sestavuje osobní plán kariéry a navrhuje nejlepší školení šité na míru k dosažení očekávaných cílů. Náš odborný a renomovaný učitelský tým průběžně sleduje výcvik studenta během postgraduálního nebo magisterského studia, aby dosáhl navrhovaných cílů.

Zaměstnanost a praxe

Vysoká míra zaměstnatelnosti postgraduálního a magisterského studia Inesdi, přes 80%, se stala nejlepší zárukou kvality našich vzdělávacích programů. Jako student nebo absolventi Inesdi budete mít přístup do naší pracovní banky, kde každý týden zveřejňujeme pracovní nabídky a stáže.

Cvičení s naší metodikou znamená přenos znalostí a práci se studentem v reálných digitálních činnostech.

Místa

 • Madrid

  C/ Velázquez, 57, entreplanta izqda. 28001, , Madrid

 • Barcelona

  C/ Mallorca, 27. 08029, , Barcelona

  • Madrid

   Madrid, Španělsko

   Otázky