Keystone logo
© Carrianna Field
INEA Escuela Universitaria De Ingenieria Agricola

INEA Escuela Universitaria De Ingenieria Agricola

INEA Escuela Universitaria De Ingenieria Agricola

Úvod

INEA oslavila v roce 2015 své první padesát let existence. Protože v šedesátých letech sázeli P. Quintanilla a skupina podnikatelů z Valladolidu na modernizaci v řízení zemědělských podniků ... stalo se mnoho věcí.

Jsme součástí široké sítě univerzit, získali jsme oficiální titul z University of Valladolid (1983-2018) a od akademického roku 2018-2019 je náš titul bakalářským titulem v oboru zemědělského a agroenvironmentálního inženýrství spolu s vlastním titulem v administrativě a managementu společnosti Agropood jako centrum připojené k Universidad Pontificia Comillas. zapojili jsme se do mnoha více než 50 projektů. Toto číslo padesáti jsme v mnoha ohledech překonali.

To, co jsme za těch padesát let udělali především a budeme v tom pokračovat, je kultivace. Trávíme život kultivací. PĚSTUJEME důstojnost venkova a venkovských oblastí a bojujeme za jejich rozvoj po všech stránkách. Pěstujeme mezilidské mezilidské vztahy založené na respektu a podpoře spravedlnosti. Pěstujeme úctu k přírodě, životnímu prostředí a zemědělství jako k nejdůstojnějšímu povolání všech dob, řekl básník. Kultivujeme ... s trpělivostí a přesvědčením. Kultivujeme autonomní učení našich studentů, dospělých, kteří se snaží učit a mají vlastní životní cestu.

Místa

  • Valladolid

    Cno. Old Man of Simancas, km. 4.5 47008 Valladolid, , Valladolid

    Otázky