Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Indiana University of Pennsylvania

Indiana University of Pennsylvania

Indiana University of Pennsylvania

Úvod

Od svého založení v roce 1875 se Indiana University of Pennsylvania rozvinula a vyvinula tak, aby odpovídala měnícím se potřebám těch, kterým slouží.

IUP kombinuje akademické příležitosti velké univerzity s vysoce personalizovaným a intimním prostředím malé vysoké školy zaměřené na učení.

Téměř 12 000 vysokoškolských a postgraduálních studentů se zapisuje do našich akreditovaných a celonárodně uznávaných programů, těší se tradičním i netradičním zážitkům ve třídě, účastní se výzkumných a servisních aktivit u svých mentorů, stávají se celoživotními studenty, připravují se na odměňování kariéry a produktivního života a rozvíjejí dovednosti vedení pro efektivní občanství

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Indiana

    South Drive,1011, 15705, Indiana

    Otázky