We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Indiana University Graduate School – Cybersecurity

Indiana University Graduate School – Cybersecurity

Indiana University Graduate School – Cybersecurity

Úvod

V IU Bloomington inovujeme krajinu postgraduálního vzdělávání

Interdisciplinární a kvalitní výzkum je podporován granty a cenami od federálních, státních a neziskových agentur. V roce 2012 IU obdržela v oblasti externího výzkumu téměř 533 milionů dolarů. Průlomová technologie existuje v každém rohu kampusu a 19 knihoven IU Bloomington obsahuje více než devět milionů knih, které vám pomohou ve vašem úsilí prozkoumat a vytvořit nové oblasti znalostí.

Připoj se k nám. Vyberte si z více než 190 studijních programů a certifikačních programů a spolupracujte s největšími současnými vědci.Naassom Azevedo / Unsplash

Amigos em campus universitário

O nás

Univerzitní absolventská škola je uznávaným lídrem ve vývoji nových konceptů a osvědčených postupů pro postgraduální vzdělávání, díky čemuž je IU Bloomington špičkovým místem pro získání postgraduálního titulu.

Pomáháme pracovištím při náboru, podpoře, udržování a absolvování vynikajících vědců. Prostřednictvím naší práce s národními vysokoškolskými organizacemi, jako jsou Rada postgraduálních škol, Výbor pro institucionální spolupráci, Vzdělávací testovací služba, Program McNair Scholars, se ujímáme vedení při prosazování budoucích směrů postgraduálního vzdělávání.

Nejvíc ze všeho stojíme za to, že vás podporujeme ve všech vašich akademických snahách - vytvořit vzdělávací prostředí, ve kterém můžete stoupat a udržovat soubor standardů, které zaručují hodnotu vašeho stupně z IU.

Místa

  • Bloomington

    Bloomington, Spojené státy americké

Otázky