Keystone logo
INCEIF University Masters in Islamic Finance Practice (MIFP)
INCEIF University

Masters in Islamic Finance Practice (MIFP)

Kuala Lumpur, Malajsie

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

MYR 26 040 *

Na kampusu

* malajští studenti; 30 370 RM – zahraniční studenti

Úvod

Proč Masters in Islamic Finance Practice (MIFP)?

Náš komplexní program MIFP, navržený pro pracující profesionály, vás zavede za hranice islámských financí, předá znalosti a vštípí hodnoty, zatímco se připravujete na vstup do špičky v oboru.

Program MIFP je postgraduální kurz zaměřený na produkování průmyslových praktiků s globálním náhledem, holistickými znalostmi a špičkovými odbornými znalostmi v oblasti islámských financí. Je akreditován Malaysian Qualifications Agency (MQA) a je vyvinut renomovanými akademiky a odborníky z konvenční finanční oblasti i finanční oblasti šaría, což zajišťuje, že studenti absolvují se znalostmi obou disciplín.

Moduly kurzu pokrývají širokou škálu kritických témat od správy majetku, bankovnictví a investic až po finanční služby, etiku a správu věcí veřejných. Studenti získají komplexní a praktické znalosti o islámské ekonomice, financích a šaríi, stejně jako o prostředí, ve kterém islámští finanční hráči působí.

Hra INCEIF

Malajská výhoda

Zažijte islámské finance v akci v kolébce moderních islámských financí, kde silná regulační podpora vyústila v robustní průmysl.

Síť s odborníky v oboru

Kromě pravidelných kurzů a výukových programů dostanou studenti příležitost komunikovat s ostřílenými vůdci během rozhovorů, kde pozvaní řečníci z oboru sdílejí praktické aspekty islámských financí.

Osnovy

Přijímací řízení

Ohlasy studentů

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky