Keystone logo
INCEIF University Master of Science v islámských financích
INCEIF University

Master of Science v islámských financích

Kuala Lumpur, Malajsie

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

MYR 28 140 *

Na kampusu

* malajští studenti; RM 32 890 - zahraniční studenti

Úvod

Proč MSc v islámských financích?

Když jsou znalosti využity těmi nejchytřejšími mozky, pohání inovace a pokrok.

S programem MSc můžete získané znalosti využít k postupu ve své kariéře a zároveň se umístit mezi špičkové inovátory a podporovat progresivní vývoj v oboru a po celém světě. Tento program navržený renomovanými akademiky a předními představiteli v oboru konvenčních i islámských financí vám umožňuje vyvážit vaše osobní a profesní závazky a zároveň posouvat vaši kariéru na novou úroveň.

MSc předává důkladné znalosti v klíčových oblastech islámských financí, islámské ekonomie a šaría z teoretických i aplikovaných aspektů. Úspěšné absolvování programu zajišťuje, že byste získali komplexní znalosti o ekonomickém, finančním a právním prostředí, ve kterém poskytovatelé islámských finančních služeb působí. Kromě toho se program snažil formovat vůdce vybavené odbornými znalostmi v konvenčním i islámském finančnictví.

Hra INCEIF

Malajská výhoda

Zažijte islámské finance v akci v kolébce moderních islámských financí, kde silná regulační podpora vyústila v robustní průmysl.

Síť s odborníky v oboru

Kromě pravidelných kurzů a výukových programů dostanou studenti příležitost komunikovat s ostřílenými vůdci během rozhovorů, kde pozvaní řečníci z oboru sdílejí praktické aspekty islámských financí.

Osnovy

Přijímací řízení

Ohlasy studentů

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky