Keystone logo
IMT Nord Europe

IMT Nord Europe

IMT Nord Europe

Úvod

IMT Nord Europe je největší postgraduální inženýrská škola severně od Paříže , která školí všeobecné inženýry a digitální odborníky budoucnosti. Každý rok IMT Nord Europe , Institut Mines Télécom ve spolupráci s University of Lille , uděluje tituly více než 600 talentovaným inženýrům , vyškoleným k předvídání ekonomických a sociálních změn.

Významný vzdělávací hráč na křižovatce Evropy

IMT Nord Europe je jednou z největších technických škol ve Francii. Nacházíme se na severu Paříže, blízko Bruselu a Londýna, školíme všeobecné a specializované inženýry, kteří se stanou budoucími mezinárodními lídry a experty.

IMT Nord Europe rozvíjí výuku a výzkum na vysoké úrovni v oblasti vědy a techniky v následujících oblastech:

 • Digitální vědy
 • Energie a životní prostředí
 • Ekologické materiály, průmysl a stavební inženýrství

168477__MG_0111.jpg

Inovace a výzkum jsou v naší DNA

Jsme škola „Institut Mines Télécom“ (IMT), přední skupina technických a manažerských škol ve Francii . Díky síti téměř 14 000 absolventů a více než 2 000 výzkumných publikací s hodnocením A, které přispívají k vědeckému a technologickému pokroku, je akademická excelence IMT široce uznávána.

Jako globální klíčový hráč s mezinárodním výhledem školy IMT přitahují studenty přes hranice ( 33% studentů zapsaných na magisterské a doktorské studium je ze zahraničí ) a zároveň vysílá své studenty na nejlepší mezinárodní univerzity.

Na IMT Nord Europe nabízíme našim studentům více než 35 příležitostí pro duální studium a máme více než 120 partnerství s institucemi po celém světě a výměny s velkým počtem laboratoří a výzkumných pracovníků.

Vynikající vzdělání a programy šité na míru

IMT Lille Douai, IMT Nord Europe , vytvořené 1. ledna 2017 sloučením 2 renomovaných strojírenských škol, Mines Douai a Télécom Lille, nyní má výzkumné centrum o rozloze téměř 20 000 m² a dvě místa věnovaná vzdělávání a výzkumu v Douai. a Lille. Areál poskytuje všem studentům prostředky k odemknutí jejich talentu, včetně FabLab, Mezinárodního a kulturního centra a obchodního akcelerátoru.

168478_ProjetESSENTIEL_IMTLilleDouai-2.jpg

Každý rok ve spolupráci s Univerzitou v Lille a Institut Mines Télécom uděluje IMT Nord Europe tituly více než 500 talentovaným inženýrům , vyškoleným k předvídání ekonomických a sociálních změn.

IMT Nord Europe nabízí tři magisterské programy ve vědě, inženýrství a technologii. Tyto národní magisterské tituly jsou plně vyučovány v angličtině:

Program Master of Science je vysoce kvalitní magisterský titul ke zvýšení zaměstnatelnosti v mezinárodním prostředí . Magisterské studium IMT Nord Europe těží z odborných znalostí školy a jejích úzkých vazeb s obchodní komunitou . Tato spolupráce je známkou kvality z hlediska technických dovedností i manažerských a komunikačních dovedností v souladu s potřebami společností. IMT Nord Europe školí vedoucí pracovníky, které svět potřebuje, aby se mohl postavit výzvám zítřka.

Naši magisterští studenti, kteří jsou plně vyučováni v angličtině, budou studovat v mezinárodním prostředí ve Francii se spolužáky a profesory z celého světa.

Nejlepší místo pro ponoření se do francouzské kultury

Sever Francie je známý svým uvolněným a přátelským přístupem. Lille, jeho hlavní město , přišlo jako město číslo jedna pro život ve Francii . Jako jedno z nejmladších měst s více než 100 000 studenty budete mít skvělý životní styl s přístupem ke kultuře, skvělými místy k jídlu, nakupování a vyjížďkám, budete mít také příležitost užít si krásné zelené plochy a četné kavárny. Navíc můžete naskočit na Eurostar nebo TGV a být za pár hodin v evropském uzlu.

168475_EHEFPH20214003001.jpg

V těsné blízkosti našich kampusů pořádáme studentské rezidence, kde vám bude nabídnuto moderní vybavení .

Lille je také významným centrem rozvoje služeb a domovem několika center excelence a inovací . Udělil nálepku FrenchTech, Lille Metropolis je živnou půdou pro podnikatele: 200 firem s více než 200 zaměstnanců, 150 středních podniků s velkým růstovým potenciálem a více než 9000 podnikatelských start-up nebo převzetí každý rok.

Tento region má výjimečné architektonické dědictví a staví kulturu do středu svého rozvoje. Město Lille je měřítkem v této oblasti a může se pochlubit 15 muzei, včetně Palais des Beaux-Arts, Piscine de Roubaix, Louvre-Lens atd.

Párty se konají v genech místních obyvatel, o čemž svědčí řada zábavných a sjednocujících akcí: slavná Braderie de Lille, festival na hlavním náměstí, karneval Dunkirk a slavnosti v Lille 3000.

Rádi vás přivítáme a pomůžeme vám na vaší vzdělávací cestě k profesionálnímu naplnění.

182393_1653156260109-Copie.jpg

Pro více informací :

#Contactus [email protected]

#CheckourWebsite href="www.imt-nord-europe.fr/en

Místa

 • Douai

  Rue Charles Bourseul,941, 59500, Douai

 • Douai

  764 Boulevard Lahure, 59508, , Douai

  • Villeneuve-d'Ascq

   Rue Guglielmo Marconi, 59650, , Villeneuve-d'Ascq

   Otázky