Keystone logo
Imperial College London MSc Změna klimatu, Management & Finance
Imperial College London

MSc Změna klimatu, Management & Finance

South Kensington, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2024

GBP 37 000 *

Na kampusu

* záloha: 3700 GBP

Úvod

Udělejte dopad s MSc Climate Change, Management & Finance

Změna klimatu je jednou z největších výzev naší doby. Podniky musí převzít odpovědnost a přijmout udržitelnější postupy. K tomu potřebují lidi, kteří dokážou vést cestu, a tam vstupujete vy.

Náš společný magisterský program pro změnu klimatu, management a finance s Granthamským institutem – změna klimatu a životní prostředí vyvažuje podnikání s vědou o klimatu a politikou, aby vás připravilo na vedení přechodu k zelené ekonomice. Díky spolupráci s Grantham Institute je tento společný magisterský program jedinečný; nabízet spojení s průmyslem, tvůrci politik a špičkovým výzkumem.

Tento interdisciplinární program, který čerpá z odborných znalostí z Business School, Grantham Institute a Imperial College London , zkoumá výzvy a příležitosti, které představuje změna klimatu, a jak tomu můžete čelit přímo. Vystudujete přední světovou univerzitu s hlubokými znalostmi a požadovanými dovednostmi, které lze uplatnit ve všech odvětvích – 100 % naší třídy z roku 2021 bylo zaměstnáno do tří měsíců od ukončení studia.

Ideální studenti

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Žebříčky

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

Vybavení

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky