Keystone logo
Imperial College London MSc Global Health Management
Imperial College London

MSc Global Health Management

South Kensington, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2024

GBP 37 000 *

Na kampusu

* záloha: 3700 GBP

Úvod

Posílení budoucích vedoucích pracovníků v oblasti zdravotnictví a kritických myslitelů k řešení vícerozměrných globálních zdravotních problémů

Vzhledem ke komplexní a rychle se vyvíjející povaze determinant zdraví a souvisejících globálních výzev zaujímá náš MSc Global Health Management (dříve MSc International Health Management) interdisciplinární přístup, který přesahuje tradiční školení o řízení a vedení zdravotní péče. Program vás vyzývá, abyste zvážili širokou škálu vzájemně souvisejících faktorů, jako jsou inovace a technologie, socioekonomické a environmentální faktory, tvorba politik, udržitelnost a data a analytika, aby se vyvinula budoucnost globální zdravotní péče. Naším cílem je vybavit budoucí vedoucí zdravotnické pracovníky novou sadou dovedností, aby mohli utvářet agendu a převzít náročné globální role ve zdravotnictví a ekosystému zdravotní péče, ať už jde o soukromý průmysl, vládu, mezinárodní organizace nebo poskytovatele zdravotnických služeb.

Přizpůsobte svůj program soustředění

Po nedávném přepracování byl program vytvořen pro budoucnost a nabízí jedinečnou směs odborných modulů zdraví a koncentrací buď v oblasti inovací a podnikání, managementu nebo ekonomie a datové vědy. Ke konci programu doplníte své učení o zážitkové moduly a volitelné předměty, získáte zkušenosti z reálného světa a přizpůsobíte si své učení. Připravte se na posouvání tradičních hranic, abyste dosáhli smysluplných systémových změn ve zdravotních ekosystémech po celém světě.

Ideální studenti

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Žebříčky

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

Vybavení

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky