Keystone logo
Imperial College London MSc Finance a účetnictví
Imperial College London

MSc Finance a účetnictví

South Kensington, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Aug 2024

GBP 45 400 *

Na kampusu

* vklad: 4 540 GBP

Ideální studenti

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Úvod

Staňte se nepostradatelným přínosem pro každou společnost s magisterským titulem v oboru financí a účetnictví

Ve stále složitější a propojené globální ekonomice je poptávka po kvalifikovaných finančních a účetních profesionálech vysoká. Naše akreditované (ACCA a CIMA) MSc Finance & Accounting, založené na základních teoretických modulech v kombinaci s praktickými příležitostmi, vás připraví na kariéru ve finančních nebo odborných službách. Předchozí studenti získali role ve významných globálních společnostech, jako jsou Mackinsey, Citi Group, EY a další; odrazem našich silných vazeb s průmyslem a přední lokalitou v Londýně, kde sídlí některé z předních světových finančních institucí.

Během programu budete těžit z kombinace předního světového výzkumu v oblasti podnikových financí, příležitostí uplatnit své základní teoretické vzdělání prostřednictvím praktických zkušeností a vystavení fantastické řadě odborníků s bohatými zkušenostmi v oboru a získat zkušenosti, které potřebujete. abyste uspěli ve svém oboru.

Díky rozmanité kohortě a vedoucím pracovníkům budete mít nejlepší předpoklady k vybudování své profesní sítě. Jste připraveni prosadit se v předních světových finančních institucích?

Osnovy

Žebříčky

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

Vybavení

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky