Keystone logo
Imperial College London MSc Finance
Imperial College London

MSc Finance

South Kensington, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Aug 2024

GBP 45 400 *

Na kampusu

* vklad: 4 540 GBP

Úvod

Odemkněte svůj potenciál a zvyšte svou zaměstnatelnost s naším MSc Finance

Za posledních 25 let náš program MSc Finance zajistil studentům nejlepší pracovní místa v oboru v odvětvích, jako je investiční bankovnictví, správa aktiv a poradenství. Naše MSc Finance, založené na základních teoretických modulech v kombinaci s praktickými příležitostmi, odráží silné korporátní vazby, které jsme navázali s předními společnostmi v City of London i mimo ně, jako jsou Barclays, Credit Suisse, Morgan Stanley, HSBC, Goldman Sachs, JP Morgan a více.

Během programu budete rychle stavět na svých stávajících znalostech prostřednictvím přísných kvantitativních základních modulů a zároveň přizpůsobíte své učení pomocí naší široké škály volitelných modulů. Budete těžit z toho, že budete vystaveni fantastické řadě odborníků s bohatými zkušenostmi v oboru a získáte zkušenosti, které potřebujete k úspěchu ve svém oboru.

Kombinací aplikací v reálném světě, nejnovějšího výzkumu a mezinárodních příležitostí nabízí naše MSc Finance jedinečný a náročný vzdělávací zážitek. Jste připraveni vystoupit z davu s celosvětově uznávaným magisterským titulem z progresivní obchodní školy?

Ideální studenti

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Žebříčky

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

Vybavení

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky