Keystone logo
Immaculata University

Immaculata University

Immaculata University

Úvod

Při příležitosti 100. výročí usilujeme o zachování kultury zakořeněné v tradicích dobročinnosti. Udržujeme třídy malé a nabízíme širokou škálu předmětů, oborů a pronásledování. Nabízíme křesťanské základní hodnoty v nejmodernějším prostředí. Student jakékoli víry opustí Immaculata University připravenou na rozmanitý a složitý svět jako takový.

Nejsme zde jen proto, abychom se stali lepšími, ale abychom se zlepšovali. Náš úspěch se měří z hlediska hodnoty, kterou vytváříme. Vzniká, když jdeme za hranice sebe, abychom sloužili lidem, komunitám a světu kolem nás. Jsme hrdí na to, že můžeme své znalosti posunout vpřed a využít je k budování nové moudrosti a nových výsledků. V Immaculatě víme, že poznání nemá žádný konec - a že jeho schopnost měnit věci k lepšímu nemá žádný konec.

Immaculata University , katolická akademická komunita, založená a sponzorovaná sestrami, služebnicemi Neposkvrněného Srdce Panny Marie, se zavázala ke stipendiu, formování celého člověka pro vedení a službu a zmocnění všech k hledání pravdy, prosazování spravedlnosti a vést dialog mezi vírou a kulturou.

Zakládá se na tradici a charismatu IHM od roku 1920.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Dunmore

    Morgan Road,104, 18509, Dunmore

    Otázky