Keystone logo
IM – Digital Business School

IM – Digital Business School

IM – Digital Business School

Úvod

IM je první obchodní škola specializovaná na vysoce výkonný digitální marketing.

V souladu s plánem digitálního vzdělávání Evropské unie 2021/2027 školíme vysoce výkonné digitální marketéry prostřednictvím jedinečné metodiky, která kombinuje školení technických dovedností s tréninkem výkonnostních dovedností , které při společném fungování zvládnou zvýšit míru podnikání. výsledky a projekty, které vedou.

Tyto profily High Digital Performance jsou velmi žádané v soukromých i veřejných společnostech. Tuto poptávku řešíme prostřednictvím oddělení Digital Careers, které má na starosti propojení našich studentů s volnými pozicemi, o jejichž obsazení nás žádají.


Zaměření našich programů

Ke vzdělávání odborníků pro novou generaci digitálních podniků přistupujeme z průřezové vize: marketingu , komunikace a digitálního podnikání , se specializovanými mistry, kteří vynikají hlubokou a aktualizovanou osnovou, kde jsou všechny předměty praktické a vyučují je aktivní odborníci.

Všechny naše magisterské tituly mají dvojitý titul se 100% praktickými předměty, které přidaly do virtuálního kampusu bez konkurence v jiných evropských školách a metodologii, která sleduje váš výkon a dává vám pravidelnou zpětnou vazbu, dbáme na to, abyste se vyvíjeli správným směrem, tvořili jedinečná zkušenost, která se promítá do vysoce vyškolených a konkurenceschopných profesionálů, kteří vynikají ve výběrových procesech.

VÝMĚNA PRÁCE SPECIALIZOVANÁ NA DIGITÁLNÍ PROFILY

Naše škola byla koncipována téměř jako zprostředkovací agentura, náš konečný cíl je stejný jako váš: získat přístup ke kvalitnímu digitálnímu zaměstnání, postupovat ve své profesi nebo se zavazovat se všemi zárukami úspěchu v digitální oblasti.

Takže pracujeme s LSAS bo silný jednu úlohu pro své odborné znalosti v oblasti digitálních profilů, které jsou v neustálém poptávky a umisťování specializovaných profilů, jako je Jessica ve velkých společností ve Španělsku.

Jessica ti to řekne z první ruky

JEN JEDEN SE SPECIALIZOVAL NA VYSOKÉ DIGITÁLNÍ VÝKONY

Studium digitálního marketingu není totéž jako studium vysoce výkonného digitálního marketingu

Díky metodice High Performance začleníte více technických dovedností i výkonnostních dovedností, díky nimž budete vynikat znalostmi a výsledky v náročném a konkurenčním digitálním prostředí.DVOJNÁSOBKA A TROJNÁSOBKA

CO SE USE?

Nabídka nejlepšího školení v oblasti Digital Marketing a jeho zpřístupnění všem . Digitální marketing by neměl být majetkem několika společností.

Vzděláváme, inspirujeme a spolupracujeme s komunitou studentů, absolventů, profesorů a odborníků z oboru, kteří podporují živou a aktivní síť. Relační systém pro vzájemnou podporu ve složitém digitálním prostředí.

Místa

 • Barcelona

  Fisica, 13-17 L.2, 08038, Barcelona

 • Madrid

  Plaza de Carlos Trias Bertrán, 4, 28020, Madrid

 • Barcelona

  Carrer de la Física,13-17, 08038, Barcelona

  Otázky