We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© CU Marketing Department
Ilia State University

Ilia State University

Ilia State University

Úvod

Proč Ilia State University ?

Ilia State University každoročně vítá kolem 5 000 mladých lidí na všech úrovních vysokoškolského vzdělávání. ISU usiluje o uspokojení potřeb každého studenta a pomáhá mu dosáhnout svého potenciálu. Ilia State University vybaví své studenty všestrannými zkušenostmi, aby jim poskytla potřebné znalosti, dovednosti a důvěru, aby dosáhly budoucích profesních cílů. ISU poskytuje pokročilou a specializovanou akademickou komunitu, kde se studenti mohou učit od odborníků a získat kvalifikaci, kterou hledají.

Nabízíme:

Studium zaměřené na studenty - Vibrující vztahy mezi profesory a studenty přispívají k živé akademické spolupráci a debatám. Studenti jsou podporováni a podporováni fakultou při hledání svých individuálních výzkumných zájmů během studia.

Kurikulum založené na praxi - ISU spolupracuje s vládními orgány a mezinárodními organizacemi a veřejnými a soukromými subjekty, které vytvářejí příležitosti studentům k tomu, aby integrovali teoretické znalosti do světa nebo do práce.

Výměnné a dvojité studijní programy - od roku 2012 nabízí ISU studentům a zaměstnancům výměnných programů v řadě mezinárodních vysokých škol. ISU nabízí svým studentům výhradní příležitost získat diplom s dvojitým vzděláním s různými rakouskými a americkými univerzitami.

Konkurenční školné - ISU nabízí špičkové vzdělání s konkurenčními školnými poplatky a flexibilními možnostmi placení v zemi i v regionu.

Nezapomenutelná studentská osvětová a příjemná komunita, kde se studenti mohou angažovat v různých akademických, společenských a kulturních aktivitách.

Připojte se k Ilia State University a začněte s námi vaše úžasné životní zkušenosti!

Statistika

Ilia State University V KOSTCE

 • Založeno: 2006
 • Poloha: Tbilisi, Gruzie
 • Zaměstnanci: 301 profesorů a více než 1000 učitelů, výzkumných pracovníků a dalších zaměstnanců.
 • 4 školy: School of Arts and Sciences, School of Natural Sciences and Engineering, School of Business, School of Law
 • Studentů: 15 763
 • Studijní programy: Až 80 akreditovaných programů na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni
 • Výzkumná a vzdělávací zařízení v mnoha regionech Gruzie
 • School of Business: # 1 studijní cíl gruzínských prváků od roku 2015

  Místa

  • Tbilisi

   Kakutsa Cholokashvili Ave 3/5, 0162, Tbilisi

  Otázky