Keystone logo
Institut International De La Communication Paris (IICP)

Institut International De La Communication Paris (IICP)

Institut International De La Communication Paris (IICP)

Úvod

Institut International De La Communication Paris (IICP) je již 30 let komunikační, žurnalistickou a kreativní školou v Paříži. Trénuje odborníky v oblasti komunikace a žurnalistiky, kteří jsou plně funkční po ukončení školy. Nabízí programy Bac až Bac + 5, které jsou přístupné na základě pracovního studia, a poskytuje několik certifikovaných úrovní 6 a 7. Jsou možné překlenovací roky v komunikaci a žurnalistice.

Naše škola trénuje lidi v žurnalistice, komunikaci a tvorbě, což jsou tři profese, které mají spolupracovat, ale jsou často přehlíženy. The IICP - Institut International De La Communication Paris, hraje kartu interakce mezi našimi studenty těchto tří kurzů, aby je po celý rok fungovaly a společně myslely: společné kurzy, zkřížené semináře ... všechny příležitosti jsou dobré k vytvoření interakce a podporovat vznik osvědčených postupů, které budou užitečné pro jejich budoucí profesní život.

Inovace v pedagogice umožňuje studentům nabídnout zkušenosti a neustále je stavět do situace, která jim umožní uvědomit si, že profesionální svět prochází hlubokými změnami.

Místa

  • Paris

    59, rue Nationale; 75013 PARIS, 75013, Paris

    Otázky