Keystone logo
International Graduate Center - Hochschule Bremen International MBA Focus Logistic & Supply Chain Management (Dual Degree)
International Graduate Center - Hochschule Bremen

International MBA Focus Logistic & Supply Chain Management (Dual Degree)

Bremen, Německo

2 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Oct 2024

EUR 17 000 *

Na kampusu

* v závislosti na zvolené partnerské univerzitě plus semestrální poplatek ve výši 380 EUR

Úvod

Duální studijní program s 1 ze 6 mezinárodních partnerů (MA/M.Sc./MBA)

To je naše specializace jako německého partnera International Business School Alliance (IBSA).

Logistika a řízení dodavatelského řetězce propojují trhy a lidi. Hochschule Bremen se nachází v jednom z předních logistických center v Německu a nabízí specializaci International Logistics & Supply Chain Management. Studenti se naučí navrhovat, analyzovat a řídit logistické sítě a související procesy od příchozí/nákupní logistiky po mezinárodní přepravu. Námořní sektor hraje důležitou roli v programu a v regionu. Projektové řízení bude představeno jako nepostradatelný nástroj pro úspěšné logistické manažery. Hochschule Bremen, IGC, jako součást místní a globální sítě, poskytuje širokou škálu vzdělávacích zkušeností. Hlavní řečníci, exkurze a obchodní simulace jsou příklady didaktického přístupu Hochschule Bremen, IGC, ve výuce logistického managementu.

Začněte se základními moduly magisterského programu IBSA Dual Degree na kterékoli z dalších 5 partnerských univerzit a připojte se k nám zde na druhý semestr, abyste se stali specialistou na logistiku. Pro první semestr si můžete vybrat mezi Universidad de Valencia, Španělsko – RANEPA, Institute of Business Studies, Moskva, Rusko – University of North Carolina Wilmington, USA – University of Hertfordshire Business School, UK a ESSCA School of Management, Paříž, Francie.

Magisterský program IBSA Dual Degree se skládá ze šesti akreditovaných studijních programů. Každý partner má svůj vlastní program. Chcete-li se specializovat na mezinárodní logistiku, musíte se přihlásit do akreditovaného studijního programu jednoho z našich partnerů.

Přijímací řízení

Osnovy

O Škole

Otázky