Keystone logo
International Graduate Center - Hochschule Bremen International MBA Focus International & Sustainable Management (Dual Degree)
International Graduate Center - Hochschule Bremen

International MBA Focus International & Sustainable Management (Dual Degree)

Bremen, Německo

2 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Oct 2024

EUR 17 000 *

Na kampusu

* v závislosti na zvolené partnerské univerzitě plus semestrální poplatek ve výši 380 EUR

Úvod

Duální studijní program s ESSCA, Paříž/Francie (MBA/M.Sc)

Můžete začít se svými základními moduly na IGC v Brémách a ve druhém semestru studia se specializovat na mezinárodní udržitelný management. Tuto specializaci nabízí ESSCA School of Management v Paříži ve Francii.

Paříž je uznávána jako jedno z nejatraktivnějších měst na světě pro ekonomický rozvoj, v roce 2017 obsadila 3. místo. S ESSCA si vyberete obchodní školu s více než stoletou historií. ESSCA je jednou z prestižních francouzských Grandes Ecoles a má mezinárodně trojnásobnou akreditaci AACSB, EQUIS a AMBA.

Specializace IBSA International and Sustainable Management spojuje studium mezinárodního managementu a témat souvisejících s udržitelnými postupy v globalizovaném prostředí a poskytuje studentům pracovní znalosti a praktické nástroje potřebné k řešení a převzetí vedení v různých sociálních, ekonomických, technologických a environmentálních otázkách. .

Kromě vysokého a praktického vzdělání budete mít šanci prozkoumat jedno z nejkrásnějších měst světa. Profitujte z bohatého kulturního dědictví, které město nabízí, nebo se projděte po Seině. ESSCA School of Management se nachází pouhých dvacet minut metrem od velkých pařížských památek, jako je Champs Elysées nebo Eiffelova věž.

Začněte svůj magisterský program IBSA Dual Degree s mezinárodním MBA na IGC v Německu a vydejte se do Paříže za svou specializací.

Požadavky v angličtině

  • Vysoká znalost angličtiny (IELTS 6,5 bodu nebo TOEFL iBT min. 90)

Osnovy

O Škole

Otázky