Keystone logo
International Graduate Center - Hochschule Bremen International MBA (Dual Degree)
International Graduate Center - Hochschule Bremen

International MBA (Dual Degree)

Bremen, Německo

2 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Oct 2024

EUR 17 000 *

Na kampusu

* v závislosti na zvolené partnerské univerzitě plus semestrální poplatek ve výši cca. 360 eur

Úvod

+++ Špičková akreditace: Studijní program International MBA je akreditován Evropskou nadací pro rozvoj managementu (EFMD). Mezinárodní pečeť kvality EFMD potvrzuje mimořádnou kvalitu studijního programu, který je veden ve spolupráci se čtyřmi renomovanými mezinárodními partnery. Přečtěte si více +++

Dual Master Degree of the IBSA Network

The International MBA is the German accredited degree program of the IBSA Dual Degree Master’s Program which is offered by the International Business School Alliance (IBSA).

Účast v programu znamená, že ukončíte postgraduální studium se dvěma tituly za kratší dobu: MBA z Brém plus další titul v závislosti na vaší volbě partnerské univerzity.

Znamená to také, že žijete ve dvou různých zemích a studujete s velmi různorodým studentským sborem. První semestr se vždy skládá z hlavních modulů. Můžete buď studovat základní moduly v Brémách v Německu a vybrat si jednu ze tří partnerských obchodních specializací. Nebo si nastavte svůj duální titul obráceně: Specializujte se na logistiku a řízení dodavatelského řetězce a začněte na jedné z našich tří partnerských univerzit. Ve třetím semestru napíšete diplomovou práci na téma své specializace.

The standard of living in Bremen is high, but the costs are not. The city has a very long tradition as a hub of international trade. Because it is linked to the sea, many logistics companies have settled down here.

Studenti využívají mnoho výhod studia v Německu. Zajímavým faktem je zejména to, že můžete zůstat až 18 měsíců po ukončení studia a hledat si práci (vízum pro uchazeče o zaměstnání).

IBSA Dual Degree Master’s Program - Partner Universities

As an IBSA student, you can design your own path. There are 20 possible combinations of universities and specializations you can choose. That sounds like a lot, but it’s not a complicated decision:

Existují čtyři akreditované studijní programy tvořící magisterský program IBSA Dual Degree. IMBA je německý.

Studenti začínají prvním semestrem na kterékoli ze čtyř partnerských univerzit patřících do International Business School Alliance (IBSA) a ve druhém semestru musí přejít na druhého partnera IBSA. U tohoto druhého IBSA partnera je dokončen závěrečný výzkumný projekt ve třetím semestru.

The Core Modules are the same everywhere. Every university has its own specialization.

  • Hochschule Bremen, International Graduate Center, Německo, Brémy
  • Universitat de Valencia, Facultat d'Economia, Španělsko, Valencie
  • University of North Carolina Wilmington, USA, Wilmington
  • ESSCA School of Management, Francie, Paříž

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky