Keystone logo
Brussels School of Governance (BSoG) Pokročilý magistr v evropské integraci
Brussels School of Governance (BSoG)

Pokročilý magistr v evropské integraci

Brussels, Belgie

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

31 Aug 2024*

23 Sep 2024

EUR 6 000 / per year **

Smíšené, Na kampusu

* Uzávěrka přihlášek pro občany EHP

** Pro jednoletý program; 3 500 €/rok pro dvouletý program

Úvod

EuroMaster je interdisciplinární program vyučovaný v angličtině zaměřený na mezinárodní skupinu mladých a středních odborníků, stejně jako pokročilé studenty z různých politických věd. Poskytuje studentům pokročilé akademické vzdělání v široké škále politik a koncepcí EU s cílem získat důkladné pochopení procesu evropské integrace jak v jeho ekonomickém, tak politickém rozměru.

Tento Advanced MA in European Integration je program, který organizuje Institute for European Studies, Jean Monnet Centre of Excellence, a jehož titul bude udělován Vrije Universiteit Brussel (VUB) . Institut pro evropská studia je součástí bruselské School of Governance, aliance s Vesalius College, která byla založena v únoru 2021.

Klíčové vlastnosti

  • Program funguje jako „Master po Master“ a vyžaduje, aby studenti měli silné a konzistentní známky během minimálně 4 předchozích let studia.
  • Jeho studijní plán vám nabízí možnost studovat 2 z 5 oborových specializací, které budou uvedeny na vašem titulu.
  • Studenti mají flexibilitu získat tento pokročilý magisterský titul za 1 nebo 2 roky.
  • Je to velmi mezinárodní program a ve třídě je vyvážená směs mladých profesionálů a studentů na plný úvazek.
  • Navíc jeho omezená velikost třídy umožňuje mnoho interakce ve třídě. Učitelský sbor je jedinečnou směsí renomovaných odborníků z EU a špičkových odborníků z EU, kteří kombinují akademickou přísnost s nejnovějšími praktickými poznatky a kulturní rozmanitostí.
  • Podporováno rozsáhlými odbornými znalostmi našeho Úřadu pro výuku, vzdělávání a inovace, abychom mohli přizpůsobit sofistikované kombinované metody výuky.

Učitelé

Pedagogičtí pracovníci bruselské školy Governance jsou jedinečnou směsí renomovaných odborníků z EU a špičkových odborníků z EU, kteří kombinují akademickou přísnost s nejnovějšími praktickými poznatky a kulturní rozmanitostí.

Přijímací řízení

Osnovy

Stipendia a financování

O Škole

Otázky