Keystone logo
IED – Istituto Europeo di Design Milan

IED – Istituto Europeo di Design Milan

IED – Istituto Europeo di Design Milan

Úvod

Kolébka designu a průmyslu.

V srdci metropolitní oblasti, která nese srovnání s Londýnem a New Yorkem, Milán je pro celý svět synonymem pro umění, průmysl, finance, design a móda.

Umělci kalibru Leonarda a Bramante pracovali v Miláně a o čtyři století později Marinetti a Boccioni, zakladatelé Futuristického hnutí.

Nedávno slavili architekti a designéři, jako jsou bratři Castiglioni, Magistretti a Zanuso, a módní návrháři jako Armani a Versace, abychom jmenovali jen některé, učinili Milán světovým centrem módy a designu.

Umění, Věda, průmysl a finance jsou kulturami kořenem tohoto městského pragmatismu a jeho tvůrčího a podnikatelského ducha.

Není náhodou, že se naše škola narodila v Miláně a inspiraci pro své výukové metody čerpala z know-how, myšlení a inovací tak typické pro milánské vnitrozemí a jeho historii.

Navrhování zboží i služeb pro průmysl a průmysl je povoláním IED Milán, kde se vyučuje a praktikuje design ve všech jeho důsledcích.

Po celá léta, naši studenti se profesionálně rozlišovali, vyživují fenomén Made in Italy i produkci ve svých zemích původu svou kreativitou a kompetencí.

IED vděčí za své založení v roce 1966 intuici svého prezidenta Francesca Morelliho. Postupem času se stala 100% mezinárodní sítí excelence Made in Italy, působící v oblasti školení a výzkumu, v oborech designu, módy, vizuální komunikace a managementu.

Především, IED je vyvíjející se vzdělávací systém se schopností a odhodláním se každodenně objevovat. Jeho poslání je rozšířené a jasné: nabídnout mladým kreativcům důkladné školení - teoretické i praktické - a předat jim „znalosti a myšlení designu“, které je budou doprovázet po celý život.

IED je mnohem víc než škola: díky svému neochvějnému závazku k inovacím je to tavicí kotlík, kde se neustále rozvíjejí nové generace profesionality.

IED je síla nápadů, které rozvíjejí kreativitu prostřednictvím své řady:

 • vysokoškolské kurzy
 • magisterské kurzy
 • pokročilé školení

Vlastnosti kampusu

  Stipendia a financování

  bds

  Místa

  • Milan

   IED Design / Visual Communication / Management e Comunicazione via A. Sciesa, 4 , 20135 , Milan

   • Milan

    IED Fashion Via Pompeo Leoni, 3 , 20141, Milan

   • Milan

    IED Master Via Bezzecca, 5 , 20135, Milan

    Otázky