Keystone logo
IED – Istituto Europeo di Design Barcelona Mistr v módní obchodní inovace
IED – Istituto Europeo di Design Barcelona

Mistr v módní obchodní inovace

Barcelona, Španělsko

11 Months

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

18 Jan 2025

EUR 15 100

Na kampusu

Úvod

Toto odvětví je vedeno inovacemi založenými na důkladném porozumění, řízení týmů a projektů, a provádění udržitelných postupů.

Magisterský titul v oboru Fashion Business Innovation, vyučovaný v angličtině, školí profesionály schopné řídit inovace ve světě módy na základě jeho komplexních znalostí, od produktu nebo služby po distribuci, branding, marketing nebo komunikaci.

Na komplexním a neustále se rozvíjejícím trhu tento program spojuje tvůrčí a obchodní stránky módy, aby pochopil potřeby veřejnosti a přeměnil je v obchodní příležitosti (strategie, značky, výrobky atd.) s pozitivním dopadem na životní prostředí a sociální dopad. Za tímto účelem se ponoříte do současných základních aspektů této oblasti, jako jsou kritéria ESG, oběhové hospodářství, inkluzivní postupy, ekodesign nebo digitální transformace.

Pod vedením pracujících odborníků bude vaše teoretické učení doplněno vývojem různých projektů založených na obchodních kalhotkách, které vám poskytnou realistický přehled o odvětví a jeho různých oblastech činnosti.

Proč si to vybrat

Kompletní a aktuální učení k řešení velkých výzev módního průmyslu od řízení inovací s pozitivním dopadem a na více úrovních.

Vyučuje se v angličtině as městem Barcelona jako pozadí, nabídne vám všestrannost a multikulturní zázemí potřebné k tomu, abyste vás vycvičili z kreativní a mezinárodní perspektivy, která otevře dveře široké škále pracovních příležitostí.

Kromě toho tým profesionálů přímo propojených s módním sektorem povede vaše zkušenosti s důrazem na projekční práci, experimentování, výzkum a přímé spojení s realitou pracovního světa.

Ideální studenti

Osnovy

O Škole

Otázky