Keystone logo
ICONOS (Research Institute for Communication and Culture) Design A Správa Webových Stránek
ICONOS (Research Institute for Communication and Culture)

Design A Správa Webových Stránek

Buenavista, Mexiko

Request duration

Request teaching languages

Poloviční úvazek

Request application deadline

Jul 2024

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Přehled programu

&nbsp

Současné společnosti, nabízí nové scénáře pro setkání s vesmírem informací, že svět na webu, který se otevře řadu možností pro nové a rozmanité přístup k obsahu. On volal toto období jako jsou informační společnost, jejíž vlastnosti jsou úzce spojeny se zpracováním, skladováním, šíření a přístup k informacím vyvinut v našem prostředí.


Tato situace vyvolala potřebu odborné znalosti v oblastech souvisejících s informačními technologiemi, včetně designér zodpovědný za správu dat zobrazených v privilegovaném světě www. Profesionální oblast je jednou z nejžádanějších a dnes je ten, který se vyvíjí rychleji v oblasti digitálních technologií. Žádající o to, profesní profil, který ovládá rozhraní designu a programování internetových stránek.


Z výše uvedených ICONOS (Výzkumný ústav pro komunikaci a kulturu) nabízí speciality v navrhování a správu webových stránek, aby se vlak odborníků v oblasti zpracování informací orientované sítě. Profesionální žalované, která může být umístěna v každém profesionál, který potřebuje ke zpracování vašich informací.


Tato specialita osnovy studoval 9 osob za rok a musí navštěvovat jeden den v týdnu třídy, protože jsme pozor, aby naši studenti pokračovat v práci, aby mohli v praxi znalosti získané v tomto postgraduální.

&nbsp

&nbsp

Obecný cíl


Chcete-li vlak odborníků pro návrh, řízení a hodnocení projektů, profesionální webové stránky a weby, podporované dominance digitálních technologií a programovacích jazyků.

&nbsp


Zvláštní cíle


- Rozlišování teoretické a praktické aspekty architektury webové stránky a weby pro jejich tvorbu, správu a projekce.


- Diskriminující různé procesy preprodukce, produkce a postprodukce webových stránek pro vývoj rozvojových rozpočtů.


- Zvolte vlastní programovací jazyky 'webové stránky, organizovat a prezentovat digitální informace na www.


- Zavést řízení procesů a výroba webových stránek, používání standardů programování, databáze a návrhu rozhraní, navigace a dotaz na příslušné informace.


-, Aby prozkoumaly možnosti digitálních médií se nachází v www, pro účely komunikace v oblasti obchodu, vzdělávání, politiky, mimo jiné možnosti.


- Posoudit struktury a vzorování webových stránek, vyřešit stávající problémy v minulosti navrženy.


- Dokument výroba webových stránek z etických formulace na podporu sociálního rozvoje odborných pole a jeho okolí dopadu.


- Justify multidisciplinární pracovní skupiny pro vývoj komplexních webových stránek.

&nbsp

&nbsp

Student profil


Absolventi s tituly ve sdělení nebo podobné názvy, grafického designu či podobné názvy, marketing, počítačové systémy nebo podobnými názvy. Také v systémové inženýrství nebo podobnými názvy. Ostatní tituly a inženýrské můžete zadat, pokud ospravedlnit jejich vztahu k obsahu učiva v oboru. To musí prokázat, přípravný kurz pro ty, kteří pocházejí z jiných oborů.

&nbsp


Výsledek profil


Student získá znalosti o správě digitálních nástrojů vhodných pro vývoj webu, programování od norem, styly, databáze, rozhraní designu a zvážení možností statické nebo dynamické webové stránky.


Také na teoriích digitálních informací souvisejících s výrobou webových stránek a na sociální a kulturní vliv vyvíjený www dnes.

&nbsp

Rozvoji dovedností vybrat procesů a nástrojů, které pomáhají web design, web diagnostikovat problémy prostřednictvím aplikovaného výzkumu. Také k práci v interdisciplinárních a multidisciplinárních týmů.


Velkorysý postoj odpovědnosti a závazku k výrobě webových stránek. Identifikace a pochopení uživatelů a společenský kontext, ve kterém působí, a které bude řídit vaše stránky a weby. Vedení s cílem zaměřit se rozvojové projekty webové projekty.

&nbsp

&nbsp

Vstupní požadavky


- Podat žádost o členství v oboru.


- Název stupně (originál a kopie).


- Profesní průkaz nebo potvrzení o procesu (originál a kopie).


- Potvrzení o studiu ke zdůvodnění, které byly pokryty 100% úvěrů na míru (originál a kopie).


- Rodný list (originál a kopie).


- Průměrná minimální výši 8,0 do vysokoškolského studia. Pokud by nebyl tento průměr, může se přezkoumání případu prostřednictvím technické rady Scholar.


- 6-pas velikost fotografie černé a bílé.


- Životopis s dokumenty, které dokládají.


- Dopis vysvětlující, proč chcete zadat speciální.


- Rozhovor s koordinátorem speciality.


- Doporučující dopis ze školy, nebo akademické nadřízeným.


Zahraniční studenti by měla předložit všechny dokumenty potvrzené ŠVP, řádně přeložené a legalizoval Ministerstvem školství, Ministerstvem zahraničních věcí a konzula Mexika v zemi, kde studie, a přistěhovalectví dokument.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy