We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

ICN Business School

ICN Business School

ICN Business School

Úvod

Vítejte v ICN Business School

ICN, založená v roce 1905, je jednou z předních francouzských obchodních škol, vysoce uznávaná díky národním a mezinárodním akreditacím: AACSB, EQUIS a AMBA. Škola je členem kapitoly 'Grandes Écoles de Management' v Conférence des Grandes Écoles .

ICN Business SchoolIdentita a rozvoj společnosti jsou zakořeněny ve spojení mezi managementem, technologií a uměním [ARTEM]. Díky mezioborové spolupráci s School of Art and Design a School of Engineering jsou studenti ICN schopni spojit solidní vzdělání s profesionální zkušeností a kreativním způsobem myšlení .

Posláním společnosti ICN Business School je poskytovat inovativní a transdisciplinární vzdělávání, které studentům a vedoucím pracovníkům z praxe umožní stát se odpovědnými profesionály schopnými jednat v globálním obchodním prostředí. ICN Business School fakulta se zabývá tvorbou znalostí na pomezí umění, managementu a technologií, což přispívá k rozvoji působivých znalostí a udržitelné praxe v oblasti podnikání a organizace.

ICN nabízí programy na vysoké úrovni v oblasti managementu, od pregraduální až po postgraduální úroveň se širokou škálou specializací.

Statistika

Klíčová fakta a čísla

 • Trojnásobná akreditace: EQUIS, AMBA & AACSB
 • 3 moderní kampusy v Paříži , Nancy a Berlíně
 • Jedinečný duch umění-technologie-řízení
 • 14 mezinárodních dvojitých diplomů
 • 3000 studentů každý rok, včetně 38% studentů ze zahraničí
 • 52 % profesorů s mezinárodním zázemím
 • Silná síť absolventů s 17 000 absolventy
 • Více než 120 partnerských univerzit po celém světě
 • 130 obchodních partnerů

  Vlastnosti kampusu

  CN je mezinárodně uznávanou obchodní školou, a to nejen díky své trojité koruně , ale také díky přítomnosti ve Francii (Paříž & Nancy) a Německu (Berlín) .

  Chcete navštívit ICN? Nahlédněte dovnitř našich kampusů díky 360° virtuální návštěvě ! Vybrat Paris nebo Nancy , nebo Berlín v závislosti na vašem programu a podívejte se zblízka na naše inspirativní výukové prostory pro spolupráci.

   Přijímací řízení

   Mezinárodní přihlášky studentů na příští zářijový příjem jsou otevřeny od poloviny prosince do konce června.

   Včasná přihláška se doporučuje, protože studenti jsou přijímáni na základě průběžného přijímacího řízení.

   Žebříčky

   Podle Financial Times 2021 škola získala 10 # Master in Management ve Francii a nabízí jedinečné kreativní prostředí ve všech 3 moderních kampusech v Paříži, Nancy a Berlíně.

   Akreditace

   Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

   Ohlasy studentů

   Místa

   • Nancy

    ICN Business School – Campus Artem 86 rue du Sergent Blandan 54003 NANCY, 54003, Nancy

   • Berlin

    Friedrichstraße 76-78, 2nd floor 10117 BERLIN, 10117, Berlin

    • Paris

     Paris La Défense campus Les Collines de l'Arche Immeuble Etoile - Bâtiment G 76 Route de la demi-lune 928000 Puteaux, 92053, Paris

     Chat with students

     Otázky