Keystone logo
© Eva Dang
The Institute Of Contemporary Music Performance

The Institute Of Contemporary Music Performance

The Institute Of Contemporary Music Performance

Úvod

Na ICMP, jsme vždy zaměřuje na potřeby a potenciálu jednotlivých studentů a zajistit, aby vzdělávání nabízíme je přizpůsoben i osobní, a která vám poskytne nejlepší šanci na úspěch ve velmi konkurenčním a náročném prostředí hudebního průmyslu.

Originál

Jsme velmi hrdí na naši historii a dědictví, bezkonkurenční v oblasti hudebního vzdělávání. V průběhu 30 let jsme byli výuky, jsme získali pověst pro kvalitu, dokonalost a úspěch, a, jako výsledek, tisíce studentů se rozhodli studovat s námi, takže ICMP výchozím bodem pro jejich kariéry v hudbě. ICMP byla založena v roce 1986 jako Guitar Institute a Basstech, a byla první instituce poskytnout relevantní, praktické a odbornou přípravu současných hudebníků. Přesto, zatímco jméno a identita ICMP přirozeně vyvíjel v průběhu času, základní zaměření na potřeby studentů, se nikdy nezměnil. Výsledkem je, že absolventi ICMP lze nyní nalézt dělat úspěšnou kariéru po celém světě - hrát, hrát a vytvářet nebo výuku hudby, a to jak v jejich domovských komunitách a na některé z největších etap na světě.

Letos na ICMP, slavíme naše 30. ročník vyvíjí a dodává relevantní, vysoce kvalitní kurzy pro studenty hudby. propagoval jsme výukové metody, osnovy strukturu a filozofie, která se nyní staly měřítkem pro soudobé hudební výchovy. Naše pedagogické fakultě, naším největším aktivem, byla vždy bezkonkurenční ve Velké Británii, a ve skutečnosti nikde jinde na světě. Naše umístění Londýn je zásadní pro naši schopnost poskytnout studentům s neuvěřitelnou škálu příležitostí předvést svůj talent a budovat své sítě, a naše inspirativní vzdělávací prostředí poskytuje ideální příležitost rozvíjet své dovednosti a znalosti v přípravě na úspěšnou kariéru v hudba.

Inovační

ICMP byl první nabídnout plný úvazek programy pro studenty soudobé hudby, a budeme i nadále inovovat a rozvíjet naše rezervy. Tento jedinečný zážitek znamená, že naši studenti získají techniky vyjadřovat, nástroje přežít v průmyslu a schopnost činit obohacující kariéry jako hráči, umělců, pedagogů, průmyslovými manažery, podnikatele a další.Nezávislý

ICMP je nezávislý poskytovatel hudební výchovy. Na rozdíl od jiných škol, nejsme zavázáni investorům, kteří mají krátkodobé obchodní cíle dosáhnout. Naším cílem není pouze otevřít více a více center a zapsat více a více studentů. V důsledku toho můžeme vzít velmi dlouhodobý pohled na rozvoj a zlepšování našich poskytování a standardy kvality pro podporu profesního rozvoje širokou škálu ctižádostivých hudebníků, výtvarníků a hudebních podnikatele. Na ICMP, můžete si být jisti, že škola má vždy své nejlepší zájmy na srdci. Na mnoha místech se snaží kopírovat naši vzorec, ale samozřejmě, je tam jen jeden ICMP - originální, inovativní, nezávislé a individuální.

PROČ ICMP

Uvědomujeme si, že jako ctižádostivý hudebník, skladatel a hudební obchodní podnikatel, máte nějaké obtížná rozhodnutí, aby se, jak si vyrazit na vaši kariéru. Naším posláním je inspirovat, povzbuzovat a vybavit našim studentům uspět dodáváním relevantního a inovativního vzdělávání nejvyšší kvality. A máme více než 30 let zkušeností v poskytování dovednosti a znalosti a sdílet své zkušenosti s tisíci studenty.

Individuální přístup k výuce a učení

Tady v ICMP, každý student je veden, podporován a oceněny. Pracujeme s vámi na cestě k dosažení svých osobních cílů. K tomu máme různé podpůrné prvky na místě, včetně individuálních učebních plánů, o počáteční diagnostické vyhodnocení, stanovení cílů a poradenství a pokyny k výběru modulů. Pro zvýšení vzdělávací zkušenost, nabízíme celou řadu individualizované podpory včetně malých žáků ve třídě; Osobní lektoři; drop-in sezení; personalizované zaměstnatelnosti a průmyslové poradenství; neomezený wifi zdarma; on-line přístup do učebních materiálů prostřednictvím specializované studentského portálu; přímý přístup k výkonu a pracovních příležitostí; learning podporu od týmu pohody; možnosti připojit se zástupci studentů; a zkušebny, které lze rezervovat zdarma.

Připojen k živé londýnské hudební scény

Když jste začínající kariéru v hudbě, je nesporné, že Londýn je místem k životu. Stejně jako bytí jedno z nejvíce vzrušujících a nejživějších měst na světě, Londýn je v srdci globálního hudebního průmyslu. Je neustále na špici hudby, která definuje populární kulturu po celém světě a nabízí jedinečné příležitosti učinit správné připojení. Umístění London ICMP je skutečným přínosem, protože to znamená, že naši studenti jsou v nejlepší místo na startu off a daří se jim v jejich hudební kariéry.

Připojený k hudebním průmyslu

Máme bezkonkurenční síť spojů hudebního průmyslu, a my jsme velmi hrdí na úspěch, že ICMP absolventi dosáhnout. Jsme spojen se všemi hlavními gramofonovými společnostmi, vydavateli, že organizace a řízení společností aktivních v Londýně, a my tyto kontakty k dispozici pro všechny naše studenty. Hned od prvního dne, nabízíme širokou škálu podpory a příležitostí pro naše studenty a absolventy, která vám poskytne nejlepší možnou základnu, z níž dosáhnout vašich cílů.


Kreativní a inspirující prostředí k učení

Zavázali jsme se investovat do nejlepší možnou výuku a učení prostředí pro naše studenty, s nejmodernějším zařízením vždy k dispozici. Bez ohledu na kurz si vyberete následovat, najdete na zařízení a vybavení, které potřebujete k dosažení svých cílů, spolu s inspirující vyučování a individuální přístup ke svému učení. Důležité je, že všichni studenti ICMP mohou využít naše prostory pro osobní praxe, bezplatně, mimo rozvržené hodiny, a my jsme otevřené sedm dní v týdnu.Zkušených lektorů a praktiky

Je velmi důležité pro nás, že naši studenti se učí od těch, kteří jim mohou nabídnout radu založeny na reálných životních zkušeností. Víme o tom, že studenti mají větší šanci na úspěch ve své kariéře, když se výuka se jim dostane se dodává lektory, kteří mají praktické znalosti hudebního průmyslu. To je důvod, proč naši lektoři jsou nejen kvalifikovaní a zkušení pedagogové a vědci, ale i velmi zkušení hudební profesionálové, umělci a hudba podnikatelů v jejich vlastní pravý. Přinášejí všechny tyto znalosti a zkušenosti, plus vlastních rozsáhlých průmyslových kontaktů, do třídy, které poskytují ICMP studentům jedinečný vhled do budování a udržování kariéry v hudebním průmyslu.

Vysoké kontaktních hodin a malý počet dětí ve třídě

Chápeme, že s cílem poskytovat individuální zkušenost pro naše studenty, musíme tvrdě pracovat, aby počet žáků ve třídě malých a kontaktních hodin vysoké. Na kurzu ICMP tedy budete těžit z jedny z nejvyšších kontaktních hodin, pokud kdekoliv ve Velké Británii vysokých školách, a to buď v jednom na jednu nebo malá skupina zkušenosti vám bude zacházeno jako jednotlivec a mají značný přístup k poradenství a poradenství.

Komunita stejně smýšlejících lidí

Na ICMP, nabízíme našim studentům kolaborativní a pečující prostředí, náročné a podpůrné vám umožní dosáhnout nejlepší, co můžete. Zajišťujeme naši studenti mají pocit, že jsou součástí komunity a mají příležitost budovat vztahy a zapojit se s podobně smýšlejícími hudebníky. Nabízíme vám širokou škálu aktivit, do kterých se zapojují, jako mistrovské a koncerty, výlety a akce, klubů a společenských aktivit. Pořádáme také dům pro sdílení událostí a pohodu aktivity. Váš studentka cesta na ICMP uvidí stanete se součástí globální komunity v jedné z nejrozmanitějších a multikulturních měst ve Velké Británii, a budete mít možnost míchat s lidmi ze všech prostředí, přístup zajímavých příležitostí, a opravdu ponořte v hudební scény.

Uznávaná, ukázal a respektoval vysokou školu

Naše kvalita a akreditace jsou na špičkové úrovni ve světě současné hudební výchovy. ICMP je široce respektován jako zkušeného a osvědčeného poskytovatele vyššího vzdělávání; chápeme, že všechny země usilující o hudebníci potřebují vážnou a zkušeného partnera, aby realizovali své osobní hudební cíle a ambice. 30 let, studenti byli zvolení ICMP jako výchozí bod pro své vlastní kariéry - a vy můžete taky!

Kvalita a akreditace

ICMP je respektovaným a akreditovaným členem britského kvalitní vysokoškolské vzdělání komunity. Jsme součástí malého a vybrané skupiny poskytovatelů, kteří mohou využít "Kvalita UK Assured" kite známku pro zajišťování kvality agentury, které poskytují vám jistotu, že výběrem ICMP jste zvolili instituci, která byla kvalita zkoušejí stejným způsobem jako každá jiná britská univerzita.

Místa

  • London

    Foundation House 1A Dyne Road London NW6 7XG, NW6 7XG, London

    Otázky