Keystone logo
Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF

Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF

Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF

Úvod

Hodnoty

Kvalita, autentičnost, respekt, pohostinství a bezpečnost potravin

Kulturní hnací silou, která přenáší hodnoty

Účelem ICIF, Institute of Food and Wine regionů Itálie, je klasifikovat, chránit a podporovat image italské kuchyně, špičkovou kvalitu místních produktů a regionální potravinářské a vinařské kultury, o vyhlašování znalostí mezi profesionály po celém světě s důrazem na hodnotu pravé italské kuchyně a vynikající potravinářských výrobků, které jej odlišují je jedním z hlavních cílů ICIF v zájmu podpory "Vyrobeno v Itálii".

Životní styl, pohostinství a autentičnost

ICIF byla vždy hodnoty italských potravin a vína, italské pohostinnosti a lifesyle po celém světě tím, že účast na akcích a inititatives, a to jak v Itálii, tak v zahraničí. Podpora italské kuchyně a kvalitních italských potravinářských výrobků nastane přes školení mladých kuchařů v italském sídle na zámku Costigliole d'Asti, v čínském institutu v Šanghaji, v ústavech Sao Paulo a Flores da Cunha v Brazílii a prostřednictvím spolupráce se školami a univerzitami gastronomie v různých zemích po celém světě.

Hlavní aktivity

Kulinářské školení, podpora "made in Italy", významné události a boj proti padělání

Cvičení

Vzdělávání mladých Italů a zahraničních kuchařů získat odbornou specializaci pro regionální italské kuchyně; osnova zahrnuje také školení o bezpečnosti potravin a udržitelnou politiku v oblasti řízení potravinového řetězce.

Propagace "Made in Italy"

Podpora italskou kuchyni a nejvyšší kvality italské produkty v zahraničí, a to prostřednictvím pořádání školení a šíření informací o "made in Italy" a jeho provedení profesionálních kuchařů a restauratérů po celém světě.

Podpora italských potravinářských a vinařských produktů v zahraničí na veletrzích a mezinárodních akcích. Organizace jídlo a víno zájezdy odhalit podstatu italské regionální kuchyně a kultury nejkvalitnějších výrobků a bohatou kulturou regionů italských.

Významné události

ICIF je v čele mezinárodních akcích, kde se požaduje autoritativní hlas v poskytování stravovacích služeb, poskytováním odborných znalostí pro iniciativy, které podporují italská jídla a kulturu.

Boj proti padělání

Nazývají to "Italská Sounding"Je napodobení nebo padělání italských potravinářských výrobků v zahraničí. Falešný potravinářský výrobek má směs italských jmen, log, obrázků a sloganů jednoznačně přiřadit do naší země.

Kromě svých vzdělávacích cílů, ICIF byl založen s cílem zařadit, chránit a podporovat image italskou kuchyni a produktů excelence v zámoří, chránící řemeslník produkce, brání spotřebitelům z falšování a padělání a šíření znalostí a techniky mezi profesionálními kuchaři a restauratéři po celém světě.

Místa

  • Turin

    Piazza Vittorio Emanuele II, 10 Costigliole d'Asti, 14055, Turin

  • Italy Online

    Piazza Vittorio Emanuele II, 10 Costigliole d’Asti (AT), 14055, Italy Online

    Otázky