Keystone logo
ICHEC Brussels Management School

ICHEC Brussels Management School

ICHEC Brussels Management School

Úvod

ICHEC Brussels Management School je univerzitní manažerská škola s tradicí předních obchodních škol. Nabízí školení managementu v denních i večerních programech, jako počáteční školení a jako kontinuální vzdělávání.

Za názvem ICHEC najdete nejen manažerskou školu, ale také tým, ve kterém se každý člen věnuje zlepšování pověsti školy a udržování vysoké úrovně kvality, se kterou byla vždy spojována.

Mezinárodní
ICHEC School of Management svou polohou v centru Bruselu, hlavního města Evropy, vyniká svým mezinárodním povoláním - jednou ze základních strategických možností - a nabízí ICHEC mnoho příležitostí.

ICHEC se rozhodla zdůraznit mezinárodní management jako jeden ze svých hlavních akademických pilířů, a to podporou studentů v získávání zkušeností z jiných kultur, jiných jazyků a dalších způsobů učení díky bohaté a husté síti zahraničních institucí s které vybudovala dohody o spolupráci.

Jako mezinárodní student můžete:

  • studovat na ICHEC jako výměnný student na jedno nebo dvě sezení, přičemž zůstanu registrován na své domovské univerzitě pro kompletní studijní program.
  • studium na ICHEC v rámci letních programů
  • studium na ICHEC pro pravidelný studijní program (bakalářský nebo absolventský)

Stupně nabízené na ICHEC jsou organizovány následovně:

  • magisterské tituly (1 nebo 2 roky).

Výzkum na ICHEC
ICHEC byl vždy aktivně zapojen do světa managementu a naslouchal jeho problémům a potřebám. ICHEC jako takový spočívá v podstatě v aplikovaném výzkumu. Je zaměřen na lepší porozumění socioekonomické realitě a rozvíjí teorie, které inspirovaly a byly ověřeny skutečnou zkušeností.
Oblasti výzkumu v ICHEC pokrývají řízení organizací a vzdělávání, zejména:

  • interkulturní management, regionální makroekonomika, e-business, finance, řízení MSP
  • celoživotní učení a e-learning

Akreditace

Akreditace AACSB

Místa

  • Brussels

    ICHEC Brussels Management School rue au Bois 365 a , 1150, Brussels

Otázky