Keystone logo
© ICD
ICD Business School

ICD Business School

ICD Business School

Úvod

ICD Business School: Obchodní a marketingová škola Groupe IGS.

Od roku 1980 v Paříži a Toulouse ICD Business School, specializovaná instituce v rámci Groupe IGS se zaměřením na obchod, marketing, rozvoj a bankovnictví, nabízí post-bakalářské programy kombinující akademickou přísnost, profesionalizaci a mezinárodní rozměr. Kromě svého proslulého a státem uznávaného programu Grande É cole na magisterské úrovni (Bac+5), který uděluje magisterský titul, nabízí ICD Business School 3letý bakalářský program, státem uznávaný na Bac+3 a udělující bakalářský titul. stupně v oblasti komerčního rozvoje, marketingu a event managementu a také certifikovaných programů „Francie Competences“. ICD Business School je známá svými odbornými znalostmi v následujících oblastech:

 • Obchod / Maloobchod
 • Marketing
 • Rozvoj podnikání
 • Správa událostí
 • Bankovní

S mnohaletými zkušenostmi ve vysokoškolském vzdělávání ICD Business School neustále přizpůsobuje své programy, aby svým studentům nabízela výjimečnou vzdělávací zkušenost. Do svých programů tak začlenila silný mezinárodní rozměr a umožnila svým absolventům vyniknout na trhu práce.

Kvalitní mezinárodní certifikace a značky

 • Akreditovaný program EFMD Společnost EFMD udělila programu ICD Business School Grande É cole Program (PGE) označení EFMD Accredited Master, což potvrzuje akademickou excelenci a profesionalitu programu mezi nejlepšími na světě.
 • Bienvenue en France / Campus France Označení "Bienvenue en France" se uděluje institucím, které chtějí zvýraznit své příjemné zařízení. Je udělován na 4 roky Campus France a potvrzen nezávislou komisí
 • ERASMUS + Program Erasmus usnadňuje výměny studentů a učitelů mezi univerzitami, evropskými obchodními školami a vzdělávacími institucemi po celém světě. Tento program dotuje mobility studentů, učitelů a administrativních pracovníků školy

Kdo jsme?

ICD Business School, přední obchodní škola v rámci IGS Group, již 40 let nabízí kompletní řadu programů od Bac po Bac+5, které pokrývají oblasti obchodu, marketingu, rozvoje podnikání, event managementu a bankovnictví.

Člen Congrè's des Grandes Écoles a Union des Grandes Écoles Indé, ICD Business School uděluje diplomy, které udělují stupeň Master na BAC+5, stupeň licence na BAC+3, stejně jako certifikované úrovně 6 a 7 tituly. Program Grande École je navíc akreditovaným magistrem EFMD.

Cílem naší instituce je vyškolit profesionály ve třech klíčových oblastech: internacionalizace, profesionalizace a odpovědnost za účelem prosazování nových obchodních praktik. Škola přijímá studenty, kteří chtějí mít pozitivní dopad na společnost, a zavazuje se zpřístupnit školení co největšímu počtu lidí tím, že ve všech kurzech nabízí pracovní studijní programy a také národní a mezinárodní stipendijní program.

Od roku 1980 v Paříži a Toulouse nabízí ICD Business School, obchodní, marketingová, rozvojová a bankovní škola v rámci IGS Group, post-bakalářské kurzy kombinující akademickou přísnost, profesionalizaci a mezinárodní rozměr.

Kromě svého státem schváleného programu Grande École na Bac+5, který uděluje magisterský titul, nabízí ICD Business School 3letý bakalářský program, státem schválený na Bac+3 a udělující bakalářský titul, v oblastech rozvoje podnikání. , marketing a události, stejně jako programy s certifikací RNCP na úrovních 6 a 7.

Všechny kurzy ICD Business School zahrnují pracovní zkušenosti a mezinárodní stáže.

Mezinárodní obchodní škola s uznávanou odborností

ICD si vybudovalo vynikající pověst pro své specializované kurzy v oblastech:

 • Odbyt
 • Marketing
 • Rozvoj podnikání
 • Správa událostí

S téměř 40 lety zkušeností jako poskytovatel vysokoškolského vzdělávání ICD pravidelně reviduje své kurzy, aby studentům nabídl jedinečný zážitek z učení. ICD začlenilo do svých studijních programů silný mezinárodní rozměr, který umožňuje našim absolventům vyniknout na trhu práce.

Naše mise

Naším posláním je školit budoucí profesionály v umění odpovědného rozvoje podnikání, prodeje, marketingu a nákupu, nabízet jim dovednosti a odborné znalosti, aby mohli hrát aktivní roli v rozvoji organizací a přispívat k udržitelné ekonomice v digitálním a mezinárodním prostředí. . ICD připravuje studenty na to, aby společně pracovali a inovovali odlišně ve složitém a nepředvídatelném světě, a to podporou sociálního závazku a kulturní otevřenosti při současném dodržování etických hodnot a přijímání rozmanitosti.

Naše vize podnikání

ICD je průkopníkem a přední školou pro odpovědné podnikání a digitální technologie. Jsme si vědomi globálních ekonomických a společenských změn a jsme odhodláni podporovat vizi podnikání, která má pozitivní dopad tím, že se zabývá hlavními současnými problémy souvisejícími s daty, životním prostředím, inovacemi a interkulturalitou v různých oblastech: od start-upů po maloobchod, od distribuce po bankovnictví.

Naše hodnoty

ICD & Aktivity a programy rsquo se řídí základními hodnotami IGS Group obsaženými v Chartě HEP, jmenovitě: Humanismem, Entrepreneurship a Professionalism. Tyto hodnoty se odrážejí v otevřenosti vůči světu a ostatním; projekty, které podporují inovace a spolupráci; a výuka, která je profesně zaměřená.

Vlastnosti kampusu

Škola má 2 kampusy ve Francii: jeden se nachází v Paříži, hlavním městě. Druhý se nachází v Toulouse na jihozápadě Francie a je známý jako La Ville Rose.

Výzvou ICD vždy bylo uspět v našich zámořských projektech a zároveň si zachovat lidský kontakt, který našim studentům umožňuje těžit z individualizovaného dohledu, který je tak důležitý pro zaručení šťastného učení.

Kampus se nachází v srdci Paříže

Areál Parodi je příkladem cíle ICD nabídnout našim francouzským a zahraničním studentům příjemné a podnětné pracovní prostředí v centru Paříže. Nachází se v hlavním městě známém svým dynamickým způsobem života, studenti zde najdou nesrovnatelné příležitosti pro multikulturní výměny a inovace. Areál Parodi se nachází v rozmanité a kosmopolitní oblasti Paříže a byl zrekonstruován v roce 2018, aby studentům nabídl moderní výukový prostor pro spolupráci.

Studenti naší obchodní školy těží z využívání 19 prostorných a moderních poslucháren, 150 plně vybavených učeben a více než 600 počítačů s otevřeným přístupem s Wi-Fi připojením k internetu. Areál má také výzkumnou oblast, informační knihovnu a různé prostory speciálně navržené pro skupinovou práci.

Kampus, který žije v rytmu 'Ville Rose'

Campus IGS o rozloze 6 000 m² v Toulouse je domovem 350 studentů ICD Business School a více než 1 200 studentů pocházejících ze čtyř koutů světa. Toulouse, které je pravidelně hodnoceno jako jedno z nejlepších měst pro studenty, má zavedenou akademickou pověst jako přátelské a živé univerzitní město.

Náš kampus je snadno dostupný městskou hromadnou dopravou, jako je autobus nebo tramvaj. Studenti v kampusu těží z používání 200 počítačů s otevřeným přístupem a četných poslucháren, které jsou prostorné a dobře vybavené. Místo také nabízí moderní plně vybavené učebny, badatelnu, informační knihovnu a relaxační prostor

  Přijímací řízení

  Join the Grande Ecole Program at ICD Business School

  International Students

  Simplified admission procedure managed by ICD Business School

  • Application Form
  • Motivační dopis a životopis
  • Občanský průkaz a průkaz totožnosti
  • Certifikát a přepis nejvyššího stupně
  • Školní zpráva za poslední 2 roky vyučování

  Individuální pohovor (30 minut) s programovým ředitelem nebo jeho zástupcem. Součástí testu je pohovor v angličtině, který posoudí úroveň znalosti angličtiny kandidáta, jeho motivaci, očekávání a profesní projekty.

  Interviews can be conducted face-to-face or by videoconference.

  To know more, simply contact us!

  Students in France

  1st Year Admissions

  For entry into 1st year, registration is via the PLATFORM PARCOURSUP from January 17, 2024.

  The written and oral test schedule will be communicated to you by the SESAME bank Concours SESAME once you have made your wishes and according to the timetable provided by your lycée.

  To prepare for the admissions tests, we invite you to register for one of our upcoming ICD Business School admissions test preparation sessions.

  Conditions: High school diploma or equivalent

  Admissions to 2nd or 3rd Year

  For 2nd and 3rd year entry, registration is made directly on our website. Competition fees must be paid at the same time as your registration for the admission tests. Full details of the admission tests will be sent to you as soon as we receive your application. You will be invited to take the oral tests on our premises, or by team if you live abroad, depending on your health situation

  Conditions for 2nd year

  • Obtaining a High School Diploma or equivalent and a certificate of successful completion of a 1st year of studies (60 ECTS acquired) in connection with the program options.

  Conditions for 3rd year

  • High School Diploma or equivalent and a diploma or degree validating a two-year degree cycle (120 ECTS acquired in another establishment, BTS, DUT, Licence 2...) in line with the program options.

  Admissions In 4th OR 5th Year

  Complete your online application at least 7 days before the chosen competition date. You will receive an invitation from ICD Business School to take the tests on the ICD Business School campus on the same day.

  Conditions for 4th year

  • High School Diploma and a degree or diploma validating a Bachelor's Degree/180 ECTS credits (entry into 4th year) or Bac+4/240 ECTS credits (entry into 5th year) in line with the program options.

  Conditions for 5th year

  • Proof of 240 ECTS credits (Bac+4) acquired in a Master's degree program for the 12-month program; for the 24-month program, a nationally recognized diploma or degree certifying three years of study in European higher education for 180 ECTS credits;

  Stipendia a financování

  Naše přijímací týmy jsou k dispozici, aby zodpověděly jakékoli otázky, které můžete mít ohledně naší stipendijní politiky, základní součásti hodnot otevřenosti a humanismu, které skupina IGS zastává a uplatňuje od roku 1975.

  Proč studovat na ICD Business School</p>

  ICD je přední obchodní škola Grande Ecole, založená před více než 40 lety a uznávaná pro kvalitu svých kurzů a inovativní pedagogický přístup. Škola se neustále snaží vymýšlet své programy tak, aby vyhovovaly požadavkům trhu práce. ICD vyvinulo solidní mezinárodní partnerství a jeho kurzy mají silný mezinárodní rozměr, což umožňuje jeho absolventům stát se profesionály vybavenými širokou škálou dovedností pro úspěch v multikulturním podnikatelském prostředí.

  Vyberte si ICD pro svůj budoucí úspěch

  Díky našim partnerstvím a odborným znalostem v oblasti školení rozvíjených řadu let nabízíme našim studentům:

  • Řada uznávaných kurzů
  • Odborné znalosti v oblasti prodeje, marketingu a rozvoje podnikání
  • Možnosti mezinárodního studia a dvoustupňové studium
  • Rozvoj jejich potenciálu pro okamžitou zaměstnatelnost a budoucí kariérní úspěch.

  Místa

  • Toulouse

   186, route de Grenade - 31700 Blagnac, 31700, Toulouse

  • Paris

   12 Rue Alexandre Parodi, 75010 Paris, France, , Paris

  Otázky