Keystone logo
IBERO Ciudad de México (Iberoamericana University)

IBERO Ciudad de México (Iberoamericana University)

IBERO Ciudad de México (Iberoamericana University)

Úvod

Společnost IBERO, svěřená Tovaryšstvu Ježíšovu, se více než 75 let po svém vzniku zasvětila výcviku mužů a žen, které Mexiko potřebuje. Jeho vzdělávací vedení přesáhlo rámec třídy a umístilo jej jako jednu z nejlepších soukromých univerzit na národní i mezinárodní úrovni.

Aniž by ztratil ze zřetele svou vlastní historii a charakteristiky svého vzdělávacího modelu, IBERO se přizpůsobil době a zaměřil se na globální a interkulturní perspektivu, která je nezbytná pro rozvoj integrálního člověka, který je uveden v naší vzdělávací filozofii.

Ačkoli velká část jejích členů je oživena křesťanskými principy, IBERO respektuje a vychází vstříc všem ideologiím a nehodlá využívat své akademické aktivity ve prospěch nějaké konkrétní doktríny.

Z tohoto důvodu, zatímco jeho vzdělávací model byl příkladný v procesech výuky a učení určovaných způsobem bytí a postupu jezuitů, jeho akademické programy byly uznány a akreditovány významnými národními a zahraničními organizacemi. V tomto smyslu se IBERO stalo nejlepší vzdělávací možností, protože pro ty, kteří vědí, jak si vybrat, neexistuje konkurence.

Akademická dokonalost, emoční zralost, etická odpovědnost a transcendentální zkušenost jsou jen některé z charakteristik vzdělávacího modelu, který školí profesionály, kteří jsou po ukončení studia i nadále nezbytnou součástí vzdělávacího projektu IBERO, protože při výkonu své profese podporují denně univerzitní principy, které nás odlišují: akademické vedení a sociální angažovanost.

Universidad Iberoamericana, uznávaná v Mexiku i v zahraničí jako jedna z nejdůležitějších soukromých vysokých škol v zemi, nabízí široké spektrum akademických programů navržených tak, aby splňovaly požadavky na lidské a profesní vzdělávání, které naši studenti a společnost požadují.

IBERO nabízí 36 bakalářských programů, šest univerzitních technických oborů a 44 postgraduálních programů: 11 doktorátů, 28 magisterských a pět specializací. Stejně tak má kromě jazyků také obrovské množství diplomů a kurzů.

Stejně tak 16. srpna 2010 Ibero rozšířilo svou nabídku vzdělávání na vyšší sekundární úroveň, a to otevřením Prepa Ibero, které v lednu 2017 otevřelo dveře svému novému kampusu o rozloze 215 tisíc metrů čtverečních. v Na cestě do Salazaru, v Lerma, Mexiko, 20 minut od Ibero, Santa Fe.

Místa

  • Mexico City

    Prolongacion Paseo de la Reforma,880, 01219, Mexico City

    Otázky