Keystone logo
© Carrianna Field
Mediterranean Agronomic Institute of Zaragoza

Mediterranean Agronomic Institute of Zaragoza

Mediterranean Agronomic Institute of Zaragoza

Úvod

Institut Zaragoza

IAMZ je jedním ze čtyř středomořských Agronomic Institutes of CIHEAM (International Centre for Advanced středomořské Agronomic studií Centrum), což je mezinárodní mezivládní organizací -founded v roce 1962 na společnou iniciativu OECD a Rady EuropeAid včetně posláním je rozvíjet spolupráci mezi zeměmi Středomoří prostřednictvím postgraduálního vzdělávání a podpory společného výzkumu v oblasti zemědělství, potravin a udržitelný rozvoj venkova.

Kdo jsme?

Jsme globální tým 25 odborníků s více než 40 let solidní zkušenosti v postgraduálním vzdělávání, vědecký výzkum a mezinárodní spolupráce.

Naše odborné oblasti jsou rostlinné výrobě, živočišná výroba, životního prostředí, rybolovu a akvakultury a na vědu, technologii a marketingu potravin.

Co budeme dělat?

Výcvik je srdcem obchodního IAMZ, v souladu s mezinárodním a multidisciplinární přístup. Každý rok dostáváme více než 400 účastníků a 250 profesorů pozván asi 80 zemí. Nabízíme rozsáhlé kurzy pro profesionály a Master of Science programů. Jsme podporovat a koordinovat kooperační výzkumné projekty, stejně jako několik dalších činností spolupráce. Mnohé z těchto činností se provádí ve spolupráci s národními a mezinárodními institucemi a probíhají na IAMZ nebo jiných center středomořských partnerských zemí.

V současné době nabízíme 8 Master of Science programů (4 Masters každý rok více než dva roky). Dále pořádáme každý rok asi 12 krátkých kurzů pro profesionály na vědeckých záležitostech a pokročilých technik.

Jsme také výborné tréninkové partnery, jak pracujeme s univerzitami, soukromými společnostmi a dalšími mezinárodními organizacemi (OECD, FAO, OSN, WTO, EFSA, EC, ICARDA, EAAP, atd.) Přes projekty a výzkumné sítě rozvíjet a přizpůsobit kurzy a vzdělávací aktivity v souladu s potřebami a cíli našich partnerů, zejména s cílem šířit výsledky jejich projektů a navazování kontaktů.

Místa

 • Zaragoza

  IAMZ-CIHEAM Mediterranean Agronomic Institute of Zaragoza. Av. Montañana 1005, 50059, Zaragoza

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky