Keystone logo
IADE

IADE

IADE

Úvod

IADE je laboratoř tvořivosti, talentu a vedení uznávaná společností jako celkem. Povzbudilo studenty, aby testovali své vlastní talenty, věřili v sebe samy, učinili je nejlepšími z nejlepších, v jejich osobním životě nebo v jejich budoucí profesní integraci.

IADE dnes je odkazem ve výuce kreativity. Je také jednou z nejlepších škol designu v Evropě a průkopníkem v oblasti marketingu, reklamy a fotografie.

Byla založena v roce 1969 v Lisabonu a byla průkopníkem ve výuce designu v Portugalsku. V současnosti je to instituce, která školí nejvíce studentů v této oblasti, s mírou zaměstnatelnosti 97 procent.

V roce 2012 získala statut univerzitního institutu, titul, který umožnil vytvoření moderního doktorského studijního programu v designu, zaměřeného zejména na kreativitu a internacionalizaci.

V letech 2015 až 2019 byla IADE součástí Laureate International University, největší globální skupiny vysokoškolského vzdělávání.

Od roku 2016 je IADE součástí Universidade Europeia a posiluje svou pozici kreativní školy v Evropě.

V současné době IADE uděluje akademické bakalářské, magisterské, doktorské i postgraduální vzdělání v oblastech souvisejících s kreativitou: design, umění a komunikace, marketing, reklama a fotografie.

Accolades

2017 - Již třetí rok je IADE v žebříčku Domus zařazen mezi 50 nejlepších škol designu v Evropě.

2016 - IADE je opět jednou z 50 nejlepších škol designu v Evropě v žebříčku Domus.

2015 - IADE je uvedena v žebříčku italského časopisu Domus jako jedna z 50 nejlepších škol designu v Evropě.

2014 - IADE byla udělena značkou DS Evropskou komisí.

Štítek DS je pečetí kvality, která uznává a rozlišuje excelenci a nejlepší postupy vysokých škol s ohledem na provádění dodatku k diplomu.

IADE Lisboa 101" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/50/50755_IADE_Lisboa_101.jpg" alt="IADE Lisboa 101" />

© IADE - Faculdade de Design, Tecnologia e Comunicação

Universidade Europeia

Universidade Europeia vyniká svou schopností inovovat a svým diferencovaným akademickým modelem, který je založen na zásadách kvality, internacionalizace a blízkosti podnikání a trhu práce.

Cílem přípravy studentů je učinit z nich globální profesionály budoucnosti a vybavit je všemi nástroji, které potřebují k dosažení profesionálního úspěchu kdekoli na světě.

Universidade Europeia uděluje akademické bakalářské, magisterské a doktorské diplomy a nabízí také postgraduální kurzy v řadě oblastí, jako je obchod, právo, psychologie, lidské zdroje, marketing, komunikace, sport, informatika a technologie, a vyniká jako vedoucí zařízení vysokoškolského vzdělávání v oblasti pohostinství a cestovního ruchu.

Mise

Vytvořte globální profesionály.
Přispívat k rozvoji globální společnosti přípravou studentů, podporou podnikatelského přístupu založeného na zásadách sociální odpovědnosti, internacionalizace, excelence ve výzkumu a zaměstnatelnosti.

Vidění

Být srovnávací mezinárodní univerzitou a stanovením volby pro studenty a zaměstnance.

IADE Lisboa 102" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/50/50756_IADE_Lisboa_102.jpg" alt="IADE Lisboa 102" />

© IADE - Faculdade de Design, Tecnologia e Comunicação

Campus

Otevřeno 24 hodin denně, 365 dní v roce.

Areál Santos Campus má vynikající polohu v centru Lisabonu s úchvatným výhledem na řeku Tagus a nabízí svým studentům prostředí, které usiluje o zvýšení jejich kreativity.

 • Studijní oblasti a komunální prostory, které mají v úmyslu stimulovat týmovou práci a podporovat integraci univerzit
  Učebny | Knihovna Studovny | Lounge
 • Služby, jejichž cílem je usnadnit každodenní život studentů
  Potravinový koutek | Centrum kopírování | Studentské služby | Virtuální kampus | Wifi zdarma
 • 15 Laboratoře s technologickým zařízením, které umožňuje implementaci inovativního modelu výuky
  Studio MediaLab | Herní studio / továrna na projekt | Fotografie Lab 3D laboratoř | Digitální laboratoře | Technické laboratoře | IT laboratoře

Místa

 • Lisbon

  Av. Dom Carlos | 4, 1200-649, Lisbon

  Otázky