Keystone logo
University Of Applied Sciences Ludwigsburg

University Of Applied Sciences Ludwigsburg

University Of Applied Sciences Ludwigsburg

Úvod

The University of Applied Sciences Ludwigsburg se specializuje na vzdělávání ve veřejné správě. přibližně 2500 studentů univerzity učí řada profesorů a lektorů. Dvě fakulty,

Řízení a právo Daňové a obchodní právo

Nabízíme čtyři Bakalář stupně a dva mistr stupňů. Více než 98% všech původně zapsaných studentů dokončit svůj zvolený studijní program.

Absolventi uzavírají své bakalářské studium jsou schopni aplikovat získané znalosti a dovednosti v profesionálním prostředí. Didaktického pojetí podněcuje vědeckou práci a je navržen tak, aby absolventi smysl pro odpovědnost v rámci svobodného demokratického a sociálního právního státu. Tyto programy umožňují studentům rozvíjet své akademické, osobní, sociální, team-building a obchodních dovedností.

Odlišující vlastnost bakalářských programů je kombinace akademických prací a praktických zkušeností v podobě stáží ve veřejné správě na státní a obecní úrovni. Malé studijní skupiny zajišťují vynikající podporu lze poskytnout jednotlivým studentům ze strany profesorů a lektorů. Žadatelé o bakalářských programů musí mít platný vstupní vysokoškolské vzdělání kvalifikaci (např A-levels).

The UNIVERZITA nabízí dva magisterské programy: na plný úvazek magisterského programu v evropské veřejné správě připravuje absolventy pro kariéru ve vedoucích funkcích ve státní správě. Master of Public Management je součástí-time program se zvláštním důrazem na vedení a je určen pro pracovníky veřejné správy, kteří hledají vedoucí pozici managementu.

Místa

  • Ludwigsburg

    Hochschule für öffentliche Verwaltung und Finanzen Ludwigsburg, Postfach 0489

    Otázky