Keystone logo
Hunter College Magistr v antropologii
Hunter College

Magistr v antropologii

New York, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Mezi nejdůležitější charakteristiky našeho programu patří následující: Katedra zachovává závazek k přístupu čtyř oborů k přípravě absolventů navzdory zjevnému národnímu trendu zvyšování specializace na dřívějších úrovních přípravy absolventů. Cítíme, že podstatné vzdělání v sociokulturní antropologii, biologické antropologii, antropologické archeologii a lingvistice je nezbytné pro přípravu studentů bez ohledu na subdisciplinární specializaci.

Současné teoretické přístupy k problémům antropologického zájmu stále více stírají tradiční rozdíly mezi subdisciplíny. Studenti s minimálním cross-kvadrantovým tréninkem budou stejně omezeni při výběru budoucích výzkumných témat. Dále na stále obtížnějším trhu práce roste tlak na obecnější kompetence. Vzhledem k tomu, že doktori v oboru antropologie stále více nacházejí uplatnění v menších institucích a mimo akademickou obec, stávají se nevýhody vysoce specializovaných postgraduálních programů zaměřených výhradně na diplomovou práci vážnější. Domníváme se, že student se silným zázemím pro čtyři obory se může snadno rozhodnout pro specializaci, zatímco specialisté s jedním talentem se těžko rekvalifikují na univerzisty.

Katedra udržuje přísné požadavky na stupeň tak, aby studenti, kteří program dokončí, dosáhli úrovně školení rovnocenné, ne-li vyšší než prakticky jakýkoli jiný magisterský program v antropologii v zemi.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • Magisterský Titul V Antropologii Latinské Ameriky - interuniverzita- (poloprezidentální modalita)
    • León, Španělsko
  • Sociální antropologie a intenzivní jazyk MRes
    • London, Spojené království
  • Master of Indigenous Studies (MIndS)
    • Dunedin, Nový Zéland