Keystone logo
Hunter College

Hunter College

Hunter College

Úvod

Na Hunter College nabízíme více než 170 bohatých a náročných akademických programů, které vybavují studenty globálním rozhledem a odbornými znalostmi, aby se jim dařilo ve zvolené kariéře.

Hunter College of the City University of New York, význačná veřejná univerzita, oceňuje učení v oblasti svobodných umění a věd jako základní kámen individuálního rozvoje a zásadní základ spravedlivější a inkluzivnější společnosti. V pokračování naší dlouhé tradice rozšiřování příležitostí hledáme studenty ze všech prostředí, aby se zapojili do přísných vzdělávacích zkušeností, které je připravují na to, aby se stali lídry a inovátory ve svých komunitách a ve světě. Hunter také přispívá k intelektuálnímu diskurzu podporou vynikajícího stipendia a tvůrčí činnosti jeho uznávané fakulty.

Hunterovy vysokoškolské, postgraduální a profesní osnovy vyzývají studenty, aby kriticky uvažovali - přistupovali k problémům z více pohledů, rozlišovali otázky, které klade, a rozpoznávali druhy důkazů pro každou hodnotu. Akademické programy akademie zdůrazňují význam lidské rozmanitosti, zdůrazňují výzkum a uměleckou tvorbu a vyzývají studenty, aby rozšířili své vzdělávání i mimo areál univerzity. Pěstujeme vlastnosti, které naši absolventi potřebují, aby se jim dařilo ve zvolené kariéře a aby se odlišovali jako aktivní občané.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • New York

    Park Avenue,695, 10065, New York

    Otázky