Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Humboldt State University (HSU) a California State University Campus

Humboldt State University (HSU) a California State University Campus

Humboldt State University (HSU) a California State University Campus

Úvod

Humboldtští státní studenti si užijí mimořádné vysokoškolské zážitky a berou malé třídy vyučované profesory, kteří je znají podle jména. Žijí a učí se na jednom z nejkrásnějších míst světa - poblíž starodávných sekvojových lesů, hor a pláží. Nacházíme se 275 mil severně od San Francisca ve městě Arcata, které je považováno za jedno z nejlepších univerzitních měst na Západě.

Založeno: 1913

Absolventi: 80 000

Celkový počet přihlášených: 6 983

Undergrads: 6,442

Velitelé: 46

Nezletilí: 72

Poměr student-fakulta: 20: 1

Humboldtův stát je veřejná instituce a je součástí 23 univerzitního systému státní univerzity v Kalifornii. Díky celostátní vysokoškolské výuce pouhých 7 863 $ ročně jsme jednou z nejlepších hodnot vysokého školství v zemi.

Máme asi 7 000 studentů a 534 členů fakulty. Nabízíme širokou škálu akademických možností, s 51 velkými a 12 postgraduálními programy ve třech vysokých školách. Členové fakulty patří mezi přední učitele a vědce ve svém oboru. Programy v oblasti přírodních zdrojů a věd jsou národně známé, zatímco vizuální a performativní umění jsou také populární oblasti studia. V celém vzdělávacím programu najdou studenti dlouhodobý závazek k sociální a ekologické odpovědnosti.

Byli jsme založeni jako učitelská vysoká škola v roce 1913. Během minulého století jsme se rozrostli z instituce zaměřené výhradně na vzdělávání učitelů na akreditovanou univerzitu s rozsáhlými výzkumnými zařízeními. V průběhu let došlo k mnoha změnám jmen: Nazývali jsme Humboldtovu státní normální školu, Humboldtovu státní učitelskou kolej, Humboldtovou státní školu, CSU Humboldtovou a od roku 1974 Humboldtovou státní univerzitu.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Arcata

    Harpst Street,1, 95521, Arcata

    Otázky