Keystone logo
Hult

Hult

Hult

Úvod

Pro ty, kteří mají dělat

Více než nezisková obchodní škola,Hult je dynamická multikulturní komunita, která vzdělává, inspiruje, a spojuje některé z nejpokrokovějších obchodních talentů na světě. Tradiční přístup ke vzdělávání obracíme pomocí zkušeností s učením k transformaci dovedností studentů od okamžiku, kdy se k nám připojí, do výjimečného podnikatele, od okamžiku, kdy promují.

Jsme na misi, kterábude nejrelevantnější obchodní školou na světě.

Věříme, že obchodní škola by vám měla dát mnohem více než titul. Vzdělávání je především o transformaci. Studenti chtějí dovednosti, které změní jejich životy. Zaměstnavatelé chtějí absolventy, kteří změní jejich podnikání. Společnost chce podniky, které změní svět. Jako všechny změny, začíná to akcí.

Zaměřením na to, co naši studenti mohou dělat ve skutečném světě, spíše než teorii, kterou studují ve třídách, upřednostňujeme ty dovednosti a myšlení, které jsou nejdůležitější pro dosažení změn právě teď - v kariéře jednotlivce, podniky, ve kterých pracují, a společnost, ve které žijí. Tato víra v učení tím, že jde nad rámec vzdělávací filozofie; je to vůdčí síla každého programu, který poskytujeme, každý kurz, který vytvoříme, a každou třídu, kterou provozujeme.

Ti, kteří byli k tomu, přicházejíHult z celého světa, aby:

Dělejte výzvy

Kreativní řešení problémů a spolupráce jsou zásadní pro osobní a profesionální úspěch. Naši studenti neustále cvičí to, co budou dělat na pracovišti, takže si vytvářejí relevantní sadu dovedností, která jim umožní přijmout jakoukoli výzvu, které mohou po ukončení studia čelit. Je to - v kombinaci s jejich přístupem, přirozenou zvědavostí a mezinárodním výhledem - díky čemuž jsou naši absolventi tak žádaní se zaměstnavateli po celém světě.

Dělat globální

Úspěch v mezinárodním podnikání je především o mezikulturním porozumění. HultAbsolventi, kteří jsou ponořeni do tavicího kotlíku 141 národností napříč celosvětovou sítí kampusů, se jim nejen daří v mezinárodním prostředí; vědí, jak jej využít k dosažení výsledků. Naši studenti budují globální síť spoluprací se spolužáky z celého světa - potenciálními partnery, investoři, a kontakty jsou všude. Specializujeme se na pomoc zahraničním studentům najít mezinárodní zaměstnání. HultAbsolventi třídy 2020 byli najati ve 450 různých společnostech v 75 zemích.

Proveďte růst

Naším cílem je pomoci studentům být nejlepší verzí sebe sama a stát se odolnými, sebevědomý, etické vůdce, které budoucnost potřebuje. Aby mohli i nadále zlepšovat nejen svůj vlastní život, ale i podnikatelskou komunitu a společnost jako celek. Změna se nikdy nezastaví, a ani by se neměl učit. Ať už se změní cíle našeho absolventa nebo se jejich odvětví mění, naše možnosti celoživotního učení jim umožňují vracet seHult každý rok po zbytek své kariéry, aby zůstali aktuální a relevantní - vždy.

Naše poslání:

Snažíme se být nejrelevantnější obchodní školou na světě. Naším posláním je mít pozitivní dopad na jednotlivce a organizace transformací jejich manažerských postupů. Děláme to pomocí našeho globálního dosahu, být kreativní, podnikatelský, a špičkové. Přispíváme také k udržitelnému růstu, pomáháme lídrům integrovat obchodní úspěch a společenský blahobyt. Přitom, Doufáme, že budeme obchodní školou volby pro stávající a ctižádostivé vůdce.

&Partnerství pro spolupráci měnící hru

Průkopnická spolupráce

Nabízíme naše jedinečné vzdělání přední firmě - Ernst& Young (EY). Nyní dodáváme tři firemní programy 312 000 zaměstnancům společnosti EY ve více než 150 zemích — EY Tech MBA doHult (2020), EY Master's in Business Analytics doHult (2021) a EY Master's in Sustainability doHult (2022). Naše inovativní modely učení jsou navrženy tak, aby pomohly studentům a zaměstnavatelům zůstat relevantní v neustále se měnícím podnikatelském prostředí. To je jen začátek pomoci více firemním partnerům připravit se na výzvy zítřka.

Hnědý obchodní výcvikový tábor

Partnerství pro obchodní dokonalost

Spolupracujeme s Brown University, abychom byli praktickí, skutečný přístup k obchodnímu vzdělávání dostupný studentům Brownu. Učil vynikající fakulta z obou škol, Business Boot Camp je intenzivní, pohlcující cesta doHult charakteristického zážitku z učení.

Přísně relevantní výzkum

Naše síla spočívá v převedení průkopnického myšlení do praktik, které jsou základem našich programů, které pomáhají organizacím hrát na nejvyšší úrovni a udržet si náskok před hrou.

Náš výzkum spadá do dvou témat, které odrážejí náš stávající pokrok ve výzkumu a také využívají rozlišovací výhodu školy jako jedinečně mezinárodní instituce, se studenty a fakultami pocházejícími a vyučujícími v různých částech světa jako jediná komunita.

Vytváření narušení zdůrazňuje strategie, které předvídají, tvar, a reagovat na změny na mezinárodních trzích. Jaké místní nebo globální události, technologie, nebo scénáře umožňují nebo spouštějí novou strategii? Jak jsou strategie konstruovány, sděleny, a implementovány? Jak dobře fungují konkrétní strategie, zejména v nadnárodních prostředích? Jak lze strategie, které jsou úspěšné na jednom trhu, využít na jiném trhu, který by mohl být na půli cesty po celém světě?

Transformace chování souvisí s neustálým zlepšováním organizačních a osobních postupů vedení. To zahrnuje přísné hodnocení intervencí a programů založené na datech, které generují největší dlouhodobé zlepšení chování jednotlivců, týmy, a organizace v obchodním prostředí po celém světě.

Dopad vzdělávání sHult cenou

Největší cena za sociální dopad na světě

VHult, věříme, že podnikání má moc a odpovědnost měnit životy k lepšímu. HultCena je celosvětová studentská soutěž, která vyzývá univerzitní týmy k řešení nejnaléhavějších globálních problémů životaschopnými podnikatelskými nápady.

HultCena je vedena ve spolupráci s Organizací spojených národů. Finalisté se postaví na váženou porotu složenou z globálních obchodních lídrů, myšlenkových vůdců a tvůrců změn. Tým s podnikatelským nápadem, který má potenciál dosáhnout největšího dopadu, obdrží $1M USD a podporu, aby se jejich nápad stal skutečností.

Akreditace

Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

Místa

 • Boston

  1 Education Street, , Boston

  • San Francisco

   1355 Sansome Street, , San Francisco

   • London

    37-38 John St, , London

    • Dubai

     Hult Dubai Campus Dubai Internet City, , Dubai

     • Shanghai

      4F, Hua Xin Hai Xin Building No.666 Fuzhou Road, , Shanghai

      • New York

       41 Cooper Sq #901, , New York

       Otázky