Keystone logo
Hull University Business School MSc Řízení Lidských Zdrojů
Hull University Business School

MSc Řízení Lidských Zdrojů

0 Months

Request teaching languages

Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

MSc Řízení lidských zdrojů

&nbsp

Personální manažeři ve všech organsiations a odvětví se potýkají s čím dál comlpex požadavky vyplývající z jejich organizací a nepředvídatelné vnější prostředí.

&nbsp

To je důvod, proč náš program vám poskytne odborné dovednosti a znalosti v oblasti řízení lidských zdrojů (HRM), jakož i pochopení širších otázek, jako je internacionalizace. Faktorů, včetně uvolnění omezení pohybu pracovních sil znamená, že mnoho zaměstnanců, nyní pracuje přes národní hranice. Takové okolnosti vyžadují schopnost z manažerů lidských zdrojů pro návrh a realizaci strategické zásady a postupy - a dovedností, které získáte na tomto programu.

&nbsp

Budete také rozvíjet schopnost rozpoznat a řešit etická dilemata a otázky sociální odpovědnosti podniků, jak budete postupovat v rámci programu, pochopení příspěvek k úspěchu organizace ze strany efektivní řízení lidských zdrojů.

&nbsp

&nbsp

Programové moduly

&nbsp

Kritické pojetí a praxe řízení lidských zdrojů Pracovněprávních vztahů Mezinárodní otázky v řízení lidských zdrojů Rozvoj lidských zdrojů Strategické vedení a vedení změny Profesní dovednosti Výzkumné metody vybrat buď společenské odpovědnosti firem a Talent Management disertační práce nebo projektu

&nbsp

&nbsp

Vstup Requuirements

&nbsp

Aby byly způsobilé pro přijetí, žadatelé zpravidla mají:

  • dobrý Honours degree nebo ekvivalentní
  • dobrá znalost angličtiny: angličtina, pokud ne R první jazyk a jste studovali v anglickém jazyce v posledních dvou letech, budete muset mít IELTS skóre 6. 0 nebo TOEFL skóre 550 (nebo 79 pro internetové test)
  • jednoho akademického referenčního

O Škole

Otázky

Podobné kurzy