Keystone logo
Hull University Business School MSc Peníze, Banky A Finance
Hull University Business School

MSc Peníze, Banky A Finance

Hull, Spojené království

12 Months

Request teaching languages

Plný úvazek

Request application deadline

Aug 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

MSc Peníze, banky a finance

&nbsp

Globální finanční krize, která zasáhla světovou ekonomiku v roce 2008 přinesl do ostrého reliéfu význam firemních a mezinárodních financí, zejména bankovní sektor, pro fungování ekonomik a trhů po celém světě.

&nbsp

Abychom vám pomohli vytvořit pozitivní vliv v této kritické oblasti, MSc v oboru Peníze, bankovnictví a finance přináší pochopení, jak tato odvětví pracují a proč na nich záleží - a poskytuje tak neocenitelné odborné přípravy na kariéru v penězích, bankovnictví nebo financí.

&nbsp

&nbsp

Cílová skupina

&nbsp

Program je určen pro absolventy z jakéhokoliv oboru s velkým zájmem v základech peněz, bankovnictví a financí, kteří si přejí získat analytické dovednosti nezbytné věnovat se kariéře ve finančním sektoru. Je také ideální pro ty, kteří hledají obecnou kariéry v podnikání nebo veřejných službách, ale kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak finančního sektoru funguje a jak to pomáhá podnikatelskou sférou a vládou.

&nbsp

&nbsp

Program moduly

&nbsp

Ekonomika pro firmy Řízení rizik Peníze a bankovnictví Ekonometrie financí Mezinárodní finance a investice Profesní dovednosti Metody výzkumu vybrat buď měnové politiky, nebo Real Estate Investment disertační práce nebo projektu

&nbsp

&nbsp

Vstup Requuirements g>

&nbsp

Aby byly způsobilé pro přijetí, by za normálních okolností mají žadatelé:

  • dobrý diplomem nebo ekvivalentní
  • dobrá znalost anglického jazyka: pokud angličtina není vaším rodným jazykem a vy jste studoval v anglickém jazyce v posledních dvou letech, budete muset mít IELTS skóre 6. 0 nebo TOEFL skóre 550 (nebo 79 pro internet-založené test)
  • jednoho akademického referenčního

O Škole

Otázky

Podobné kurzy