Keystone logo
Hull University Business School MSc Marketing Management
Hull University Business School

MSc Marketing Management

0 Months

Request teaching languages

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

MSc Marketing Management

&nbsp

Získáte důkladnou průpravu ve všech klíčových marketingových dovedností a souvisejících oblastí (např. průzkum trhu, obchodní strategie, chování spotřebitele), která vám umožní přesunout do obecné marketing a marketingový výzkum role.

&nbsp

Program připravuje pro práci v mezinárodním prostředí, rozvíjet pochopení marketing na pokročilé úrovni a zavádí hlavní teoretické principy marketingové literatury, alternativní teorie a perspektivy. Jeho cílem je podpořit rozvoj kriticky informoval odborník: někoho, kdo je schopen syntetizovat intelektuální a praktické dovednosti k dosažení marketingových výsledků efektivně.

&nbsp

Marketingové principy jsou také považovány v rámci různých národních kontextech - prostřednictvím případových studií, příkladů, osobní úvahy a diskuse - dělat mezinárodní program v perspektivě.

&nbsp

&nbsp

Cílová skupina

&nbsp

Program je zaměřen jak na čerstvé absolventy a ti s praxí.

&nbsp

&nbsp

Programové moduly

&nbsp

Mezinárodní podnikatelské prostředí a strategie Průzkum trhu Principy marketingového řízení Integrované marketingové komunikace Mezinárodní marketing Kupující chování Profesní dovednosti Výzkumné metody disertační práce nebo projektu ->

&nbsp

&nbsp

Vstup Requuirements

&nbsp

Aby byly způsobilé pro přijetí, žadatelé zpravidla mají:

  • dobrý Honours degree nebo ekvivalentní
  • dobrá znalost angličtiny: Pokud angličtina není vaším rodným jazykem, a jste studovali v anglickém jazyce v posledních dvou letech, budete muset mít IELTS skóre 6. 0 nebo TOEFL skóre 550 (nebo 79 pro internetové test)
  • jednoho akademického referenčního

O Škole

Otázky

Podobné kurzy