Keystone logo
Hull University Business School MSc Finanční řízení
Hull University Business School

MSc Finanční řízení

0 Months

Request teaching languages

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

MSc Finanční řízení

&nbsp

Tento program poskytuje pevné základy v teorii a praxi účetnictví a finance v podnikatelském sektoru, ukazuje, jak ti, kteří mají odpovědnost za finanční informace může ovlivnit rozhodování managementu uvnitř i vně organizace.

&nbsp

Stanete se odborníkem na finanční analýzu informací a možnost vzít v úvahu vývoj v oblasti finančního řízení v různých kulturách, přijetí mezinárodního hlediska. Program zve úvahy o unikátní pohledu finančního manažera v organizaci, zajištění toho, že otázky jsou považovány z praktického, reálného pohledu.

&nbsp

Tradiční a moderní vývoj na finančních praxi a zkoumala a budete čerpat relevantní výzkum jako základ, na kterém tvořit strategické přístupy.

&nbsp

&nbsp

Cílová skupina

&nbsp

MSc Finanční management je zaměřen na obou čerstvých absolventů, s malou nebo žádnou pracovní zkušeností, a ti, kteří pracovali a nyní si přejí pokročilé studium.

&nbsp

&nbsp

Programové moduly

&nbsp

Základy financí Analýza podnikové výkonnosti Finanční řízení podniku Mezinárodní finanční management Finanční analýza jeden volitelný modul převzat z širokého výběru Profesní dovednosti Výzkumné metody disertační práce nebo projektu

&nbsp

&nbsp

Vstup Requuirement s

&nbsp

Aby byly způsobilé pro přijetí, žadatelé zpravidla mají:

  • dobrý Honours degree nebo ekvivalentní
  • dobrá znalost angličtiny: Pokud angličtina není vaším rodným jazykem, a jste studovali v anglickém jazyce v posledních dvou letech, budete muset mít IELTS skóre 6. 0 nebo TOEFL skóre 550 (nebo 79 pro internetové test)
  • jednoho akademického referenčního

O Škole

Otázky

Podobné kurzy