Keystone logo
Hull University Business School MSc (ECON), Ekonomika A Podnikání
Hull University Business School

MSc (ECON), Ekonomika A Podnikání

Hull, Spojené království

12 Months

Request teaching languages

Plný úvazek

Request application deadline

Aug 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

MSc (ECON), Ekonomika a podnikání

&nbsp

Na tento program, budete rozvíjet porozumění jak ekonomické nástroje mohou být neocenitelné v moderním podnikatelském prostředí a jak mohou být použity k analýze širokého spektra obchodních problémů.

&nbsp

Získáte ekonomické školení týkající se podnikání, včetně studie o kvantitativních metod a ekonomické analýzy podnikových dat, a poskytuje tak znalosti velmi žádaný v dnešním konkurenčním Business Arena. Ekonomická teorie bude představena a souvisí s řadou aktuálních obchodních problémů, s možností uvést tyto znalosti do praxe pomocí zaměřené disertační práce nebo projektu.

&nbsp

&nbsp

Cílová skupina

&nbsp

MSc (ECON), Ekonomika a je určena jak pro absolventy, s malou nebo žádnou pracovní zkušeností, a pro ty, kteří pracují a nyní si přejí pokročilé studium v ​​tomto odbornost.

&nbsp

&nbsp

Programové moduly

&nbsp

Ekonomika pro firmy Statistická analýza ekonomických dat Současné problémy v podnikové ekonomiky Mezinárodní podnikatelské prostředí a strategie dva volitelné moduly převzat z širokého výběru Profesní dovednosti Výzkumné metody disertační práce nebo projektu

&nbsp

&nbsp

Vstup Requuirements g>

&nbsp

Aby byly způsobilé pro přijetí, žadatelé zpravidla mají:

  • dobrý Honours degree nebo ekvivalentní
  • dobrá znalost angličtiny: Pokud angličtina není vaším rodným jazykem, a jste studovali v anglickém jazyce v posledních dvou letech, budete muset mít IELTS skóre 6. 0 nebo TOEFL skóre 550 (nebo 79 pro internetové test)
  • jednoho akademického referenčního

O Škole

Otázky

Podobné kurzy