Keystone logo
Huafan University

Huafan University

Huafan University

Úvod

Huafan je první univerzita založená buddhistickou komunitou mezi čínsky mluvícími zeměmi. Univerzita začlenila do svých osnov ideály čínského vzdělávání i buddhistické kultury. Bylo založeno Ven. Hiu Wan, umělec a pedagog, se v roce 1990 jako Huafan Institute of Technology reorganizoval na Huafan College of Humanities and Technology v roce 1993 a poté v roce 1997 získal akreditaci svého současného stavu plnohodnotné univerzity. Nachází se ve venkovské oblasti mimo Taipei, Huafan se pyšní svými vznešenými vzdělávacími ideály, energickou pedagogickou schopností a klidným horským prostředím. Univerzita Huafan zahrnuje čtyři vysoké školy, včetně vysoké školy inženýrství a managementu, vysoké školy svobodných umění, vysoké školy umění a designu a vysoké školy buddhismu, které nabízejí bakalářské, magisterské a doktorské programy ve 13 studijních oborech.

Naším cílem jako vzdělávací instituce je pomoci studentům zdokonalovat se prostřednictvím sebevzdělávání nebo „výchovy osvícení“, jak prosazuje náš zakladatel Ven. Hiu Wan. Jedná se o probuzení, seberozvoj a vzdělávání zaměřené na člověka založené na čínské etice a buddhistickém soucitu. Naším cílem je pěstovat akademické kompetence studentů a integritu jejich osobnosti, pomáhat jim dosáhnout moudrosti a soucitu a nakonec prospět lidstvu jako celku.

Areál Huafan je obklopen krásnou přírodou na hoře Ta Lun a je obdařen přátelskými učebnami. Kvůli naší oddanosti ekologické ochraně můžeme v areálu občas vidět chráněné druhy, jako jsou luskouni, velcí orli, Formosan Blue Magpies, Formosan Reeve's Muntjac. V dubnu a květnu lze na kampusu za soumraku vidět tisíce světlušek.

Místa

  • New Taipei

    No. 1, Huafan Rd., Shihding Dist., New Taipei City 223, Taiwan R.O.C, , New Taipei

    Otázky