Keystone logo
© Carrianna Field
HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

Úvod

Obchod, cestovní ruch a pohostinnost jsou nejvyššími zaměstnanci, ale také vyžadují kvalitní pracovní sílu. S ohledem na tuto skutečnost nabízí HTL International School of Hospitality, Tourism and Languages ​​řadu studijních programů v oblasti obchodu, cestovního ruchu a pohostinství.

Mezi cíle školy patří:

 • Vyprodukovat vysoce kvalitní výzkum, který zdůrazňuje společenské i průmyslové potřeby.
 • Rozvíjet a nabízet programy postgraduálního, bakalářského, diplomového a certifikovaného studia nezávisle a ve spolupráci s národními a mezinárodními institucemi / organizacemi / průmyslem.
 • Nabízet vzdělávací programy pro vytváření kapacit, vzdělávací programy na pracovišti, programy podnikového rozvoje a programy rozvoje řízení na různých úrovních, a to nezávisle a ve spolupráci s národními a mezinárodními institucemi / organizacemi / průmyslem.

Všechny jejich programy byly vypracovány po konzultaci s odborníky z odvětví cestovního ruchu, průmyslových sdružení a akademiků. Všichni členové fakulty školy jsou plně kvalifikovaní a zkušení v několika oblastech podnikání, marketingu a cestovního ruchu, jako je obchodní administrativa, digitální marketing, hotelový management, F

HTL má za cíl vytvořit perfektní kombinaci znalostí, praktických zkušeností a významu, aby své studenty vybavila důvěrou a dovednostmi, které potřebují, aby se dostali do světa práce. Nejen, že jsou obsaženy všechny dovednosti pro zaměstnatelnost, ale sektorová definice "budoucí" služby zaměřené na kariéru a zaměstnatelnost nabízejí pomoc a rady, kurzy a pracovní zkušenosti, které pomohou životopisům studentů vyniknout z balíčku.

ZAŘÍZENÍ

Škola má dva areály: jeden se nachází v centru Barcelony, další v centru Valencie.

AKREDITACE / PARTNERSTVÍ

HTL Mezinárodní škola pohostinství, cestovního ruchu a jazyků je soukromá vzdělávací instituce akreditovaná městskými radami v Barceloně a Lloretu de Mar. Úzce spolupracují s univerzitou Girona, Evropskou univerzitou Miguel de Cervantes, Artesis Plantijn Antwerpen School. Jsou spolupracující vzdělávací institucí s hotelovými cechy z Lloret de Mar, Blanes, Tossa.

Škola je akreditována Institutem Cervantes, státní institucí španělského jazyka pro cizince jako zkušební centrum pro zkoušky SIELE. Jejich studijní plány zahrnují modul pro přípravu španělského jazyka pro zkoušku DELE a SIELE v každé z 5 nabízených úrovní od A1 do C1.

69114_Accreditations.jpg

UČITELÉ

Učitelé, instruktoři, specialisté a asistenti společnosti HTL sledují základní hodnoty svých institucí.

Učení: podporují úspěch studentů, přístup ke vzdělání, vhodné využívání technologií, rozvoj gramotnosti, komunikaci a výměnu názorů mezi různými disciplínami a lokalitami, zkoumání a uplatňování nového myšlení a úsilí o celoživotní učení.

Discovery: prostřednictvím snahy o svobodné šetření propagují trvalou učící se komunitu.

Zapojení: oceňují pokračující spolupráci se svými partnery ve vzdělávání, s komunitami ve svém regionu as kolegy z celého světa.

Dosažení: věří v potenciál svých žáků a jsou odhodláni podporovat vynikající výsledky a úspěch svých studentů, schopností, pracovníků a absolventů.

Rozmanitost: oceňují lidskou rozmanitost ve všech jejích rozměrech a jsou odhodláni udržovat učební a pracovní prostředí, které je spravedlivé, rozmanité a inkluzivní.

Oslava: slaví úspěchy svých studentů, fakulty, zaměstnanců, absolventů a komunit, kterým slouží.

Udržitelnost: podporují zdravé udržitelné prostředí prostřednictvím progresivních provozních postupů a podpory environmentálního povědomí.

69151_CitiesInSpain.jpg

BARCELONA ŠKOLNÍ FACILITY

Město Barcelona je rozloženo ve velkém stylu a je ideálním místem pro studium. Díky své privilegované poloze mezi středomořským pobřežím a zasněženými horami a bezkonkurenčními zařízeními pro turistiku, sportovní a venkovní aktivity není divu, že se tak mnoho studentů rozhodlo přesunout do Barcelony. Umístění v centru města umožnilo HTL International School nabídnout širokou škálu vynikajících zařízení pro vytvoření vzdělávacího procesu zaměřeného na personalizované odborné učení.

Na mezinárodní škole HTL mají dva velké kampusy: Barcelona a Valencii. Ve škole mohou studenti využívat velké učebny v areálu, bezplatný přístup k internetu, online vzdělávací zařízení, počítačové laboratoře pro praxi zkoušek, knihovny a prostor pro komunikační dovednosti. Barcelonská škola je kromě toho obklopena množstvím pamětihodností, restaurací, sportovních zařízení, dopravní sítě, městských pláží, muzeí, divadel a nákupních ulic.


VALENCIA ŠKOLNÍ ZAŘÍZENÍ

Valencie stojí za to žít nejen kvůli paella. Toto je třetí velké město ve Španělsku a hlavní destinace kulturního a rekreačního cestovního ruchu. Náš areál se nachází v prostém centru města, takže můžete kombinovat všechny typy cestovního ruchu se studiem.

Na HTL International School máme dva velké kampusy: Barcelonu a Valencie. Ve škole mohou studenti využívat naše velké učebny, bezplatný přístup k internetu, online vzdělávací zařízení, počítačové laboratoře pro praxi zkoušek, knihovny a místnost pro komunikační dovednosti. Díky své poloze může kampus Valencie poskytnout mnoho příležitostí. Od kulturních atrakcí až po líné dny na pláži, do kterých se dostanete přímým autobusem ze školy.

Místa

 • Barcelona

  Carrer Diputación 282, 08009, Barcelona

 • Valencia

  Calle Cotanda 1, 46002, Valencia

  • Madrid

   Calle Santa Brígida 23, 28004, Madrid

   Otázky