Keystone logo
Howard Payne University

Howard Payne University

Howard Payne University

Úvod

Howard Payne University , instituce křesťanského liberálního umění, se pyšní podporou úzké komunity, kde se cení osobní spojení. Prostřednictvím výuky, učení a služeb fakulty a zaměstnanci skutečně investují do úspěchu studentů.

Na HPU si studenti vybírají z více než 100 oborů, nezletilých a předprofesionálních programů v sedmi školách: obchod, křesťanská studia, vzdělávání, humanitní vědy, hudba a výtvarné umění, ošetřovatelství a věda a matematika. Guy D. Newman Honors Academy vyzývá studenty k multidisciplinárnímu vzdělávacímu programu a vzrušujícím příležitostem k cestování. Společnými vzdělávacími organizacemi jsou Model UN, Moot Court a Student Speaker Bureau a více než 25 studentských organizací završuje mimoškolní možnosti školy.

HPU je osmdesát akrů, areál lemovaný stromy v Brownwoodu, který sedí na severní straně Texas Hill Country. Mezi aktivity mimo areál patří návštěvy nedalekého jezera Brownwood. Studenti, kteří mají rádi atletiku, se účastní dobře navštěvovaných intramurálních sportovních soutěží. Studenti-atleti na HPU soutěží v šesti mužských a šesti ženských sportech prostřednictvím americké Jihozápadní konference.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Brownwood

    Fisk Street,1000, 76801, Brownwood

    Otázky