Keystone logo
Houghton College

Houghton College

Houghton College

Úvod

Houghton College je celonárodně hodnocená křesťanská vysoká škola svobodných umění a věd, která se nachází v malebném údolí řeky Genesee v západním státě New York.

Houghton College poskytuje akademicky náročné vzdělávání v oblasti svobodných umění a věd zaměřené na Krista studentům z různých tradic a ekonomického prostředí. Vybavuje je, aby vedli a pracovali jako učenci-služebníci v měnícím se světě.

Houghton je místem, kde se setkává úzce spjatá vysoce relační křesťanská komunita s transformativními zkušenostmi z učení. Naši malí a národně uznávaní akademici vám poskytnou špičkové křesťanské vzdělání. Naše míra umístění hvězdných absolventů zároveň ukazuje, jak jsou naši studenti připraveni na další krok v jejich kariéře.

V Haughtonu získáte jedinečnou křesťanskou vzdělávací zkušenost šitou na míru, která podporuje vaše individuální zájmy, sny a cíle.

Nejen, že vás připravíme na práci po absolvování studia - položíme základy úžasného zbytku vašeho života.

Houghton College přiznává studentům jakékoli rasy, barvy pleti, pohlaví a národnostního a etnického původu všechna práva, výsady, programy a aktivity, které jsou obecně přiznávány nebo zpřístupňovány vysokoškolským studentům. Při správě svých vzdělávacích politik, přijímacích politik, stipendijních a výpůjčních programů a atletických a jiných školních programů nediskriminuje na základě rasy, barvy pleti, pohlaví nebo národnostního a etnického původu.

Místa

  • Houghton

    Willard Avenue,One, 14744, Houghton

    Otázky