Keystone logo
Holy Family University  School of Business Administration

Holy Family University School of Business Administration

Holy Family University  School of Business Administration

Úvod

Svět podnikání je fascinující a neustále se vyvíjí. School of Business Administration vás připraví na budoucnost - bez ohledu na to, zda zahájíte svou obchodní kariéru, změníte kariérní směry, zahájíte podnikání nebo uvažujete o postgraduálním studiu. Naučíte se přijímat technologie, dívat se na podnikání prostřednictvím stále globálnějšího objektivu a zacházet s kolegy s respektem a soucitem. Praktické obchodní zkušenosti získáte prostřednictvím stáží u zaměstnavatelů ve vašem studijním oboru.

Naše kurzy jsou nabízeny různými způsoby, které nabízejí maximální flexibilitu při splnění vašich požadavků na titul: tváří v tvář, smíšené a plně

Připravujeme naše absolventy podnikání na úspěšnou kariéru. Ve srovnání s ostatními vysokými školami ve Filadelfii mají naši absolventi podnikání jedny z nejlepších výsledků:

Pro zaneprázdněné dospělé studenty, kteří chtějí buď dokončit titul, nebo začít studiem, který odložili na několik let, nabízíme také obchodní programy určené pro ty, kteří pracují na plný úvazek, řídí rodinu nebo mění kariéru.

Díky velkorysé politice převodu úvěrů, včetně kreditů za životní zkušenosti, zjistíte, že můžete rychleji dokončit své obchodní tituly prostřednictvím programů rychlého studia na Svaté rodině. Třídy jsou nabízeny večer a dodávány ve flexibilních formátech, včetně osobních, smíšených a online

Místa

  • Philadelphia

    Frankford Avenue,9801, 19114, Philadelphia

    Otázky